Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem hülyét csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem hülyét csináltam magamból?! Hogy tudnám helyre hozni?

Figyelt kérdés
Meg beszéltük tegnap előtt a párommal hogy új dolgokat ki próbálunk sex közben (van pár nem egyszerre az összeset hanem éppen mihez van kedvünk) bár tegnap jelezte hogy fáradt az egész napos melótól mégis én tegnap ehhez készülve úgy hogy tudtam hogy lehet hogy nem lesz semmi anyaszült meztelenül vártam az ágyban! Mikor be lépett láthatóan fáradtan, el kezdett eléggé kínosan nevetni (rajtam, vagy a helyzeten az már tök mindegy )! Én ezt eléggé a szívemre vettem pedig tudtam hogy mire számithatok! Persze nem lett semmi én fel öltöztem kevés dumcsi után aludtunk! Tudom hogy marha kellemetlen helyzetet teremtettem és szeretném jóvá tenni! Valami ötlet? Bár bocsánatot kértem azóta, mire ő is hogy nevetett, de mégis úgy érzem hogy a részemről kevés! Úgy érzem engesztelnem kellene valamivel! Persze nem szexel ezek után hanem valami mással! Vagy jobb lenne ha semmit nem tennék végül is élő fordul az ilyen? Ti hogy kezelitek ha fel sültök, vagy éppen ti utasitotok vissza és bánt titeket a dolog? 28f
2014. júl. 27. 09:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, telóról írok
2014. júl. 27. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát megbeszéljük, de ha kiakarod engesztelni. Főzz mondjuk neki valamit, vagy a munka után ha fáradtan hazamegy masszírozd meg, nagyon jól tud esni egy hosszú munkanap után.
2014. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, bár ezt nem mondtam hogy ma én dolgozok estig és ő van otthon és így ma ő főz ! De a masszázs az jó ötlet köszi ;-)
2014. júl. 27. 09:19
 4/6 anonim válasza:
Latom senki nem ir :D szval en a helyedben nem vinnem tulzasba, de pl elviszed piknikezni, fozol neki valamit vagy aprosag amit ritkan csinaltok de mindketten szeretitek csinalni
2014. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Upsz a telom nem toltotte be a valaszokat eloszor de mind1 #4-es valaz
2014. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja csinálj valami finom kaját, meg ilyesmi. Szóval valami egyszerűt, nem kell a csillagokat lehozni az égből.
2014. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!