Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért van az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért van az, hogy ha dobtok egy lányt, csak hónapok múlva jöttök rá, hogy mégis szeretitek?

Figyelt kérdés
vagyis végig szeretted, de összejöttél más csajjal, hogy felejts? nem jobb az ősziteség, odállni elé, és megmondani, hogy még szereted? :D
2010. jan. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Furafura. Lányok csinálják azt fickókkal, szerintem, nemdebár?
2010. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, én úgy vagyok/voltam, hogy ha szeretek valakit és összejöttem vele, már nem is kell annyira... Aztán ha szakítunk megint rájövök hogy én nagyon is szeretek. Úgylátszik mindig az kell, ami éppen nincs :(


16/f

2010. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elsőnek: nem..exem velem pont ezt csinálja, tuddom h szeret de van bnője...szal ezért kérdezem h ez miért csináljátok? h féltékenyek legyünk..?
2010. jan. 10. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
17:51 vagyok. Ha azért, akkor sem szándékosan. szerintem :D
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez íg neki se jó, nekem se, nem értem...:D ő i szenved, énis, ezért szeretném megérteni h mit gondoltok, mert ha tudnám, akor lehet h lépnék az ügyért...:)
2010. jan. 10. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat ez eleg bonyolult. Sajnos en is voltam hasonlo helyzetben. Ez talan azert van, mert mikor jarsz valakivel nem tudod annyira ertekelni, mert a tied. Es egy ido utan cask azt latod, h mi a rossz benne, a jokat nem veszed eszre annyira. S ilyenkor kezdesz el gondolkodni azon, h massal nem lenne-e jobb, es lehet, h epp kozben beugrik az eletedbe egy olyan casj, akit nem ismersz elegge, es azt hiszed, h o jobb a mostaninal, ezert szakitasz a mostanival. Osszejossz az ujjal, s mikor megismered, kiderul, h nem epp olyan jo, mint a regi, ezert akkor altalaban visszaternek a regihez, de akkor mar jobban tudjak ertekelni, es latjak minden jo tulajdonsagat is. Szoval ez megtortent velem, sajnos, uh innen tudom ilyen jol. (En szakitottam baratnommel, s sajnos meg most is szegyenlem amit tettem, mert nagyon szeretem)

22F

2010. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes az Én exem is ezt csinálja. elhagyott, de azért szeretlek-kel. van bnője, egy másik városból szerezte.távkapcsolat.Azért engem is hivogat.Fene tudja vissza jön-e? Sztem csak izgis az uj.Sok ilyen visszajövös sztorit olvastam itt!
2010. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nemtom, te h vagy vele, de én remélem h rájön h mivan mer még szeretem, ha e is így vagy vele, akkor neked is szurkolok :)
2010. jan. 10. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Köszönöm a szurkolást. Igen, nagyon szeretem, és az ilyen visszajövös sztorik tartják bennem a lelket. De Neki már van bnője. Sajna.Nagyon nehezen viselem. Azért drukkolok Magunknak.
2010. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!