Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakításon ha nagyon fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakításon ha nagyon fáj hogyan lehet minél könnybeben túltenni magunkat? :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehogy.
2010. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most durva lesz, de ha megölnéd a másikat, mármint, igazából, akkor lehetne igazán gyorsan és könnyen.
2010. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
próbálsz a hibáira gondolni és arra hogy jobbat érdemelsz,és ő nem is érdemel meg téged. ez ideig óráig enyhiteni tudja a fájdalmat, lehetnek pillanatok amikor jól vagy és úgyérzed elmult, de még sokáig ujra felfognak jönni a fájdalmak, szóval végleg túllenni rajta csak idővel...
2010. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

megbántott valaki, így viszont más valaki meg tud vigasztalni! pasizz/csajozz! tudom nem ugyanaz, de nem várhatsz arra, hogy meggondolja magát, lemaradsz a jó dolgokról

amellett ha mással lát, lehet, hogy rájön, hülyeséget csinált

de ez csak az én véleményem

M.

2010. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve nagyon fáj. Mentem bulizni, probáltam elfelejteni. idei-óráig jó volt. Aztán mikor megtudtam hogy lett uj barátnője teljessen visszaestem. Azóta vegetálok, várok, tán majd az idő...
2010. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg keresel 1 másik partner...
2010. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egy kiskutyával pótoltam a hiányt.. eleinte amugy élveztem is, hogy egyedül vagyok, és végre vége a gondoknak, és kb fél év mulva jöttek a lelki problémáim.. de amugy igen.. az idő segit, megy hogy az ember kizökkentse magát valamivel, de mégjobb, hogy hagyd magad másnak hogy kizökkentsen. randizgass, járj el bnőkkel/haverokkal
2010. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem ez még annyival nehezebb is hogy nekem alapból nagyon nincsen önbizalmam :'( és inkább én érztem ehelyett úgy hogy ő érdemel jobbat mint én :'(
2010. jan. 10. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:

persze hogy így érzed, hiszen ott hagyott, ez elég ego romboló tud lenni

de tényleg járj el, bulizgass, ismerkedj, nem éri meg otthon dekkolni, tudom milyen érzés..sz*r

de sajnos ez van =S és ha újra össze is jönnétek, nem lenne benned az, mi van ha megint elhagy? legalábbis bennem ez volt, egyszer mindennek vége van

nekem is mondták, hogy lépjek, túl felejtsem el, de ezt könnyű mondani, pláne ha a kis szíved még nem fogadta el hogy vége (tudom nyálasan hangzik, de ez így van)

M.

2010. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és igazából ezt az ismerkedést mikor kezdjem? haggyak magamnak 1-2 napot amíg talán egy kicsit lenyugszom?
2010. jan. 11. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!