Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Meg nem volt velem ilyen nem igazan tetszettem lanykoknak. Viszont most van egy lany aki engem is legalabb annyira kedvel mint en ot. Nekem egesz nap o jar az eszemben. Hogy vajon mi van vele? Mit csinalhat? Szoval mindig az eszembe jut. Most nagyon jol erzem magam mert erzem hogy valakinek en is tetszem es o is kezd szeretni engem. Ez lenne a szerelem vagy ez csak haladas fele? Meg sosem voltam szerelmes ugyhogy nemtudom megfogalmazni hogy milyen is lehet.

17/F


2014. júl. 28. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy szerelem.
2014. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony szerelem
2014. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát csak bele akarsz zúgni vkibe
2014. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!