Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyon ilyen hülye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyon ilyen hülye? Miért van ilyen alacsony önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mindig magamat hibáztatom azért, ha egy fiú faképnél hagy. Más biztosan könnyebben veszi az ilyet, de engem megvisel hogy ha valaki lekoptat. Még ha csak egy párszor randiztam is akkor is megvisel. Mindig csak magamban keresem a hibát. Nem értem mit ronthatok el, amikor mindenkivel kedves és megértő vagyok. Nem hiszem hogy én szerethető vagyok, és bárki megtudna szeretni. A randikon is félek attól hogy hülyeségeket beszélek, amivel mindent elronthatok.
2014. júl. 28. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudsz rá példát is mondani, hogy miért érzel így..?! :) Úgy könnyebb segíteni..
2014. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2014. júl. 28. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld először magadat elfogadni,megszeretni
2014. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

óóó nyugi én is ezt éreztem évekig...és már közben is többen bizonyították legalábbis próbálták, hogy tévedek, de én nem hittem nekik :) most már tudom én is :) még nekem sincs nagyon sok önbizalmam, de azért van már :) szóval tudom mit érzel, hidd el később te is máshogy tekintesz erre az időszakra..."milyen hülye voltam, hogy azt gondoltam" korszak is eljön majd :) főleg azért mert valaki melletted lesz, szeret, tisztel és megbecsül majd :) hidd el nem maradsz egyedül :) hallanád én milyen hülyeségeket tudok felhozni, csak, hogy elkerüljem a kínos csendet...rájönnél, te nem is mondasz akkora hülyeségeket :D fontos dolog, mosolyogj és ha jönne egy "kínos csend" akkor az nem biztos, hogy éppen egy kínos csend, inkább egy alkalom a csókra :) jól válaszd meg a párod, mert sajnos sokan csak kihasználják a másikat...te olyat keress aki szeret, tisztel és megbecsül :) aki meg faképnél hagyott az nem érdemelt meg, ennyi...


21F

2014. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért ne lennél szerethető? A lányok 99 százaléka szerethető, az a maradék 1 pedig csak bezárkózik.
2014. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas önkritikám van :S főleg amióta a legfontosabb ember akit valaha nagyon szerettem ő is azt mondta h 'ronda' vagyok... csak akkor miért is járt velem?! na mindegy.. próbáld elfogadni magad :)
2014. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A sok csalódás miatt ami az életem során ért, azok miatt is alacsony az önbizalmam, és részben a szüleim miatt is.
2014. júl. 28. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!