Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem szeretni de nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem szeretni de nemtudom hogy kulsore is teljesen az esetem-e?

Figyelt kérdés

Egy lanyba ugy erzem kezdek belezugni. A stilusa meg a viselkedese nagyon bejon szinte ugyan olyan mint az enyem. Kulsore is szerintem szep bar kepeken annyira nem az esetem... Igazabol nem tudok mas lanyra gondolni mert kezdem megszeretni. De nemtudom hogy tenyleg vonzodom hozza vagy csak a szerelem hianyzik nekem igazan?

17/F


2014. júl. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod magadban eldönteni, de ne a "szeretet" szót használd ilyen esetben. A "bírom, tetszik" sokkal felszínesebb, pont, mint te magad.

Látszik, hogy fogalmad sincs a szerelemről. A szerelemnél nem az számít, hogy hogy néz ki képeken, hány lájkja van facebookon. Ha szerelmes vagy nem a hibákat keresed a másikban.

2014. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tenyleg igazad van ez eleg felszines dolog volt reszemrol. Akkor inkabb ugy mondom hogy egyre jobban tetszik azota amiota ismerem.
2014. júl. 28. 13:49
 3/6 anonim válasza:
mennyi idős a lány ? és mióta ismered?
2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lany 16 eves es korulbelul masfel honapja ismerem.
2014. júl. 28. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ne haragudj, hogy letámadtalak. Figyelj, szerintem kicsit gondolkozz a dolgon. Képzeld el, hogy milyenek lennétek együtt, el tudnád-e fogadni a rossz szokásait meg hasonlók. Olyan ember, akiben meg tudnál bízni? Beszélgess vele, ismerd meg jobban, és megtudod. Azt pedig, hogy tényleg vonzódsz-e hozzá vagy csak a szerelem hiányzik-e neked, csak te tudod eldönteni.
2014. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szerintem teljesen igazad volt az elejen. Ugyhogy kicsit megprobalok maskepp gondolkodni. Nagyon szepen koszonom a segitseget. :)
2014. júl. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!