Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy átlagos, kicsit visszahúzódó fiúval?

Figyelt kérdés
Privát üzeneteket is szívesen fogadok.
2011. márc. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínű, mivel én is ilyen vagyok... sajnos...
2011. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi az az oximoron?


Az átlagos azt jelenti, hogy bunkó, alkoholista, mindenkit kihasznál és összességében egy gyökér állat. Legalábbis Magyarországon 2011-ben. Szerintem te nem ilyen vagy, így az átlagos jelző nem helytálló a kiírásban.


A kérdésre válaszolva, nos, valószínűleg nem. Sajna ez a kegyetlen igazság.

2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze én is egy ilyen srácba vagyok belezúgva.

Csak ne legyen túl szótlan( bár az a srác akit én szeretek eléggé szótlan) . Így nehéz a kommunikáció.

2011. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem. Világ életemben a nagyhangú, humoros, társasági férfiakat szerettem, akivel nem csak én, hanem a társaság is jól érzi magát. Tipikus közönségkedvenc emberek. Én is ilyesmi vagyok, nagyon nem érezném jól magam egy visszahúzódó emberrel.
2011. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. nak igza van, magam sem tudtam volna jobban leirni.


Igen, sajnos maunknak kell feltenni a kerdest, hogy mi az atlagos, mi a normalis?

Elszomorito, hogy mar nem csak a tinilanyoknal hodit a bunkosag es a primitivseg, hanem ez ma mar kitolodik siman 25 eves korig.

2011. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AndiBandi93 ***** válasza:
Én magam is egy ilyen fiúba szerettem bele, és együtt vagyunk 1 éve :) hasonló a személyiségünk szerencsére, mindketten visszahúzódóak vagyunk így megértjük egymást. Én világ életemben a visszahúzódó fiúkra buktam :) Bár hogy összejöjj valakivel, össze kell szedni magad és lépni, mert úgy semmi sem lesz. Én is ezt tettem anno.
2011. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is ilyen vagyok álltalában de ha tetszik egy lány összeszedem magam és lesz ami lesz, veszteni nem vesztel semmit, max kiderül hogy nem az eseted, nem történt semmi sok lány van még, vagy a másik lehetőség hogy jól alakul a dolog. Tudom hogy nem egyszerű ha valaki kicsit félénkebb, de 1-2 próbálkozás után már bátrabb az ember
2011. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most is egy olyan fiúval "ismerkedem"

Náluk egy baj van :) nehezebben ismerik be ha éreznek vmit irántad :D

2011. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!