Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kimutatni az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kimutatni az érzéseim?

Figyelt kérdés
A barátom szerint nem szeretem őt, pedig soha senkit nem szerettem így. A legtöbbet próbálom kihozni magambol minden téren amennyire csak tudom mégis igy gondolja, ami nagyon rosszul esik. Mik azok az apró gesztusok amivel kimutathatnám? Vagy mit kellene csinálnom hogy elhigyje? Már annyiszor elmondtam neki.

2014. júl. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig süsd és főzd meg a kedvenc kajáját, sütijét, csinálj néha 1-1 programot, sokszor puszilgasd meg, ha együtt vagytok, naponta egyszer írd le vagy mondd el neki, hogy szereted :)
2014. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg, h mi a párod szeretet nyelve (testi érintés, elismerő szavak, ajándékozás, minőségi idő, szívességek) Mert lehet, h nem úgy fejezed ki a szereteted, mint ahogy ő várja.


Próbáld az ő nyelvén kifejezni az érzéseidet.

2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája


Az 5 szeretet nyelvről szól, hogyan fejezheted ki a szereteted :) ajánlott olvasmány :)


21F

2014. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!