Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret, vagy gyávaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret, vagy gyávaság a részéről?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy idősebb férfival. Még együtt élt az élettárával, de mondta, h nem működik, nincs köztük semmi, és velem szeretne lenni. (Ezt nem vájkáltam, türelmes voltam vele)


Erre most újra mindent bevet otthon, és talpal az élettársának. Viszont minden nap felhív, és kedves... azt mondja, h csak a lakás miatt csinálja...és azért, mert én túl fiatal vagyok, és mi van, ha ráunok, de engem szeret.


Ezt nehéz elhinni...Úgy gondolom, ha valaki szeret valakit, akkor vele akar lenni, és kész.


2014. júl. 29. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm én ezt nem hiszem el...
2014. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthon főznek, mosnak rá, stb. A te fiatal testedet pedig szívesen élvezi. Tud élni:D
2014. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez de gáz! Élvezi azt hogy otthon mindent megkap. Főznek mosnak rá, te meg még fiatal vagy ehez, de azért a tested kell neki. Így kihasznál mindkettőtöket. Az lenne a legjobb ha mind a ketten szépen otthagynátok a p*csába. -.-
2014. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

túl sokat akar, és te is, meg az élettársa is bocs,

de hülyék vagytok, hogy ő mindkettőtökből élvezi a legjobbat és hagyjátok...

2014. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEM szerett. SOSE szeretett. NEM IS FOG szetetni.

A testedet viszont szereti, az kétségtelen.

De ne legyél már buta.

2014. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,én meg már írni nem tudok...
2014. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán szeret valahol, de az tény, hogy nem akar ő igazából ebből a helyzetből kimászni. A biztos kapcsolatát nem akarja eldobni egy bizonytalanért cserébe.
2014. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!