Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve nem láttam, nem hallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nem láttam, nem hallottam róla, mégis egész nap csak rá gondolok! Vajon ez a szerelem?

Figyelt kérdés

A történetem 1,5 évvel ezelőtt kezdődött. Megpillantottam,és lecsapott a villám...Sajnos nem volt egyedül,ezért nem erőltettem a dolgot. 3 hónapra rá újból találkoztunk,még mindig kapcsolatban volt,de már közelebb engedtem magamhoz. Akkor meg voltam győződve róla,hogy ő is ugyan azt érzi,mint én,mégis megfutamodtam a 3. miatt.Hiba volt vagy sem,azótan csak rá gondolok,pedig ennek már közel 1 éve,és nem tudom elfelejteni. Nincs elérhetősége,azt sem tudom ott lakik e még egyáltalán...egy e-mail cím van,de azt nem haszálja valószínű...

Tudna valaki tanácsot adni?



2013. aug. 24. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ez őrültség
2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
muszáj lesz elfelejtened őt, ami csak úgy megy, ha találsz helyette mást, aki elfelejteti veled :/
2013. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne keressem meg,hogy "Hallo!Még mindig te jársz a fejemben!" :)
2013. aug. 24. 20:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy találtam vki mást akivel azt hittem elfelejthetem,de nem jobb. Még szarul is érzem magam,hogy azért vagyok valakivel,hogy enyhítsek a kötődésemen,amit más iránt érzek...
2013. aug. 24. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan bajban van az illető, ezt érzed,akkor szokott ilyen érzése lenni az embernek a másik emberrel szemben, de hagyd békén.
2013. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*de hagyd békén, ugy se tudsz rajta segíteni.
2013. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bla bla bla... ez nem szerelem, csak a társ iránti mérhetetlen vágyad miatt tudat alatt bebeszéled magadnak, hogy annyira szeretnéd őt! ez csak a tudatalattid egy gyenge próbálkozása amit csírájában el kellene fojtanod. a tanácsom az, hogy tanulj a hibádból és gondolkozz és érezz ésszerűen, logikusan.
2013. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű. Azt gondolom ,ha nem próbálom meg,mindig bennem lesz a ha. Ugyan akkor félek az elutasítástól,,és attól,hogy kinevet,hogy az egóját növelem stb...

ha egy férfi remegve ölel,remegve csókol mit jelent?

2013. aug. 24. 20:45
 9/9 anonim válasza:
lehet fázik
2013. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!