Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reni0121 kérdése:

Szeretem a párom de csak ritkán kívánom a szexet miért?

Figyelt kérdés
Az a problémám lenne, hogy a párommal 4 éve vagyunk együtt! Van egy 2,5 éves kisfiunk! Mióta megszületett nem akarok szeretkezni a párommal! Nap közben már alig várom, hogy hazajöjjön a munkából, és megcsókoljam, szeretkezzek vele, egész nap arra gondolok de mikor arra kerülne a sor, hogy szeretkezzünk nem akarom, mindig visszautasítom! Nagyon lelkiismeret furdalásom van mikor visszautasítom, néha inkább belemegyek, hogy neki jó legyen! Mit csináljak, nagyon el vagyok keseredve! Pedig szeretem tiszta szívemből! Félek, hogy el fog hagyni ezért, vagy máshoz fog fordulni, de én ezt nem akarom!
2014. júl. 29. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg véletlen lett a gyerek? Szerintem passzold le nagyihoz a gyereket, és a pároddal menjetek el kettesbe romantikázni valami jó helyre
2014. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincs rendbe lelkileg...
2014. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló! Az tény ha a gyereket el engeded magadtól és egy kicsit lazitotok abból baj nem lehet! Az is igaz hogy az alkohol kis mértékben oldja a gátlásokat! Nem tudom te ezekhez hogy állsz? Ha nem akkor sincs baj de ezt mindenképp nem sex közben de meg kell a pároddal beszélni! Nem lehet hogy nem "nem kívánod " hanem inkább estére ki vagy merülve? Próbáld át hangolni a napod hogy estére több energiád maradjon! Tudom gyerek mellett nem egyszerű, de a gyerekkel egy délutáni alvás sokat lendit a dolgon!
2014. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Az a baj, hogy te is elkövetted azt a hibát amit sok más nő is gyerekszülés után, átvedlettél 100% anyába és a férjed háttérbe szorult, megszűntél nő és feleség lenni, pedig annak is kell lenned egy személyben. Legjobb az lenne, ha kicsit elszakadnál a gyerektől és elmennétek valahova újra kettesben.
2014. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!