Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy sem?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, de egyikünk sem mondta még ki hogy szeretlek. Szerintem szerelmes belém, mert érzem és nem egyszer utalt rá, hogy nagyon erősek az érzései irántam,meg h kezd belém szeretni stb. De akkor sem mondta még ki egyszer sem. Én is hasonlóan érzek,szeretem . Most kérdezzek rá nyíltan, vagy várjam meg amíg ő mondja. Furcsa mert eddig az előző kapcsolataimban ez sokkal hamarabb jött mint 3 hónap.
2014. júl. 29. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még talán ne kérdezd, de esetleg a te érzéseidet elmondhatod neki.
2014. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így érzel, akkor miért nem mondod meg neki te? Ha te sem mondod, hogy mit érzel, pedig érzed, akkor miért vagy meglepődve, hogy ha ő is így érez, akkor ő sem mondja?

Hány évesek vagytok?:) Ez komolyan ekkora probléma, ha szeretek valakit, akkor megmondom neki? Lehet hogy te közölnéd vele, hogy mi van, erre ő is megmondaná, hogy így van. Sőt, ő már el is mondta korábban az érzéseit, tehát nem értem, hogy min lovagolsz?:)

Amúgy nem mindenki olyan típus, hogy kimondja, vagy hogy sokat mondja, csak érzi és ezt érezteti is. És azt gondolom, van már jó néhány éves tapasztalatom kapcsolatok terén, hogy többet érnek a tettek, mint a szavak! Persze, kellenek a szavak is, mert jólesik. De mondani mondhatom, hogy így szeretlek úgy szeretlek, ha csak mondja, de nem érzem, hogy így van és tényleg nincs is így, nem?:)

2014. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel rákérdezek, illetve elmondom neki hogy én mit érzek, és aztán mi van ha ő erre semmit nem mond. Én úgy gondolom ha 3 hónap nem volt elég hogy belém szeressen akkor szerintem ezután sem fog.Én érzem, hogy nagyon fontos vagyok neki,biztos hogy többet érez irántam.. Na majd látom, de azért köszönöm a válaszokat
2014. júl. 29. 14:09
 4/13 A kérdező kommentje:
én 25 ő 27. Nem tudom eddig miért nem mondtam ,ill hogy ő miért nem :)
2014. júl. 29. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezel, az nem jó, erőszakosnak hat.

Úgy nézem, rettenetesen kudarckerülő típus vagy. Meg nem mersz szólalni... de lehet, hogy ő is ilyen.

Ha lépni akarsz, neked kell lépni. Ne akard őt megugrasztani, nem lenne jó ötlet.

2014. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Végülis nem olyan sok idő ez a 3 hónap, nem fogok erőszakoskodni, majd ha úgy gondolja remélem mondani fogja. :)Most is eljött munka előtt csak hogy lásson, tényleg úgy érzem hogy fontos vagyok neki. Köszönöm a válaszod.
2014. júl. 29. 18:53
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nekem kell lépni.Azt írtad hogy nem lenne jó rákérdezni, akkor most hogyan tovább ?
2014. júl. 29. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem őt kényszeríteni a lépésre: "ugye szeretsz" - hanem neked lépni: "szeretlek".

Nagyon nagy különbség.

Ha készen vagy rá, akkor lépjél.

Ha nem - akkor hagyd békén őt is.

2014. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hagyjam békén őt is?? Ezt igy nem értem..
2014. júl. 29. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hihetetlen vagy.

Minden áron őt akarod arra kényszeríteni, hogy lépjen.

Miért?

Miért nem vagy képes te magad vállalni bármiféle kockázatot?


HAGYD BÉKÉN őt! Ez miért nem érthető? Ne kényszerítsd!

2014. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!