Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért aszalnak a csajok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aszalnak a csajok ilyen hülyeségen, hogy "azthittem, hogy szerelmes vagyok, de mégsem"?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy hogy lehet "azt hinni". Vagy szerelmes vagyok, vagy nem. Vagy érzem a szívem táján azt az érzést, vagy nem. Vagy le sem bírom venni a szememet a másikról, és örülök, hogy a világon van, és elfogadom őt olyannak amilyen, vagy nem.


Ez kb. olyan minthogy, azthittem, hogy vegetáriánus vagyok, de mégsem. Vagy eszel húst, vagy nem wazze!


Van egy olyan érzésem, hogy a csajok egyszerűen nem vállalnak felelősséget a saját érzéseikért, hanem inkább hazudnak másoknak és legfőképpen önmaguknak.


A legdurvább az egészben az, hogy ezt pont azok mondják, akik érzelmek felismerésében a férfiak előtt járnának fényévekkel. Röhej!


2010. jan. 10. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Én ezt a dumát eddig csak pasi szájából hallottam...:)
2010. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valaki ezzel a szöveggel rázott le? Még ha ezt is mondta, sztem ez csak egy ürügy, vmi más van a háttérben csak nem akart megbántani. Vagy valóban csak egy fellángolást érzett irántad és azt hitte szerelem, de rájött, h nem (vagy talált mást/jobbat).

26/L

2010. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na mondd el ki vert át, vagy mi nyomja a szíved. :)

Ilyeneket akkor szoktak mondani a csajok, ha szégyellik, hogy jártak xy-nal... De attól függetlenül mit mondanak, pontosan tudják, hogy szerelmesek (voltak)-e vagy sem...

17/L

Lily

2010. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus aljas női tulajdonság!

csak "gyenge" csajok mondják, így kibújva az igasz válsz Alól felelőséget nem vállalva párjuk iránt! Nem baj, hulljon a férgese!

2010. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére én megúsztam ezt. Rám még nem mondták ezt, vagy legalábbi nem tudok róla.


Illetve, volt egy lány. Akivel teljesen bele voltunk bolondulva egymásba. Meghaltunk egymásért. Körülbelül azt érezhette, amit én a leírása alapján. De húzta a fejemet, hogy ez nem szerelem, hanem fellángolás. és sose volt hajlandó elismerni, hogy "szeret". Miközben arról beszélt, hogy olyan hatással voltam rá, mint senki más eddig. Furcsa dolog volt. Aztán engem ez annyira zavart, hogy szakítottam vele. Eléggé megbántam. Azóta sem éreztem olyat.

2010. jan. 11. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Rafinált állat a nő...majd megtudod!:D
2010. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:-) Ti férfiak nem is értitek a szerelem fogalmát! Csak a p*na miatt használjátok ezt a szót! A nő pedig sokkal több dologra koncentrál, sokkal több dologban kell hogy megfelelj neki!
2010. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a lány csak simán gyáva volt. Én mégis szerelmes voltam belé.


Szerintem ti gyáva csajok nem értitek a szerelem fogalmát. A szerelem arról szól, hogy feltételek nélkül szeretjük a másikat és elfogadjuk olyannak, amilyen. Pont olyannak látjuk őt, amilyen: egy csodálatos lénynek.


Ti viszont féltek beletenni a lelketeket, féltek kockáztatni. Ezért összevissza magyaráztok. Féltek attól is, hogy valaki elfogad benneteket. Ez erről a véleményem.

2010. jan. 11. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
huhhh.. te lehet kicsit bolond vagy.. az előző kommented gáz volt kedves kérdező :-D
2010. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!