Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt velem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt velem? Nem szeret mar? Nagyon ossze vagyok torve

Figyelt kérdés

a baratom ma letiltott facebookrol(nekem azt kamuzta, hogy csak torolte magat, de ismerosom megtalalta...erdekes-.-), en odamentem hozza, mondta hogy menjek el. kerdeztem, h szakitsunk-e, azt mondta h lesz.rja... mostanaban fbn tiszta kozombos volt velem, de amikor nala voltam, akkor mondta , hogy szeret es csak azert olyan, mert utalja a facebookot. (ez tegnap volt)

regebben is volt ilyen, hogy igy szakitottunk , de akkor behivott ,hogy aludjak ott. ma nem hivott be.


2014. júl. 29. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
?űr rég otthsgytam volna a srácot a helyedben... Szánalmas, és gyerekes a srác.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:))))
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szakításra mégis azt mondta h lexarja. sztem hülye az a gyerek, és már nem is 1x szivatott téged
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért hivogat be mert szexelni jó dolog. amúgy meg le se szarja, hogy egy érző lény vagy. a helyedben lehet, hogy le is köptem volna.
2014. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csaj a hülye... ...a nőknek ilyen pasik jönnek be, akik laxarják őket! :-)
2014. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
en 18, o 17 eves.
2014. júl. 29. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem vmit félrenézett és azthiszi h megcsalod v mással keversz valami iesmi és igy reagálja le
2014. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!