Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a barátnőm? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk nagyon sokmindent eltitkolt a magánéletéről, gyakorlatilag olyanokat, hogy elég rossz körülmények között élnek. Első barátnőm, ezért sajnos túl hevesen csaptam bele a kapcsolatba, és a rossz körülményeket úgy próbáltam kompenzálni, hogy hozzánk költözhetett. Eleinte az édesanyám is kedvesen fogadta, de idővel nagyon elmérgesedett a helyzet, főleg mert sokat próbálta bántani én meg a barátnőmet védtem (hiba volt) az anyám helyett.


A vége az lett, hogy anyám lepasszolt a barátnőmhöz, kijelentett a lakásból. Most itt lakom én is a nyomorban (nem roma egyébként, csak félárva)

Elterveztük, hogy csinálunk itt magunknak egy jobb életet, egy lakást, de azt veszem észre, hogy semmi mást nem csinál, csak egész nap ül a félkész szobában és mesét (mesét!) néz. (20 éves) ahelyett, hogy az egyetemi felvételire készülne. Mert volt egy olyan terv is, hogy bejuttatom arra a szakra, ahova járok, ha rendesen felkészül. Én mindent megtettem, de nem készülhetek fel helyette, egy éve vagyunk együtt és már kicsit belefáradtam ebbe, hogy taszigálok egy egyébként akarat nélküli, sajnos az életkörülményei miatt igénytelen embert.


Mintha azt sem venné észre, hogy szenvedek, és félek, nem is érdekelné, nem festi ki magát csak nekem, csak akkor ha az utcára megyünk, sőt, fürdeni is csak 2-3 naponta szokott (néha én szólok neki) mert ugye drága a víz, stb.


Én nem ilyen életkörülményekhez szoktam, ráadásul így, hogy anyám már végleg nem áll velem szóba, nem is tudom hova mehetnék innen. Nagyon félek.


Senki ne essen bele ebbe a csapdába!


2014. ápr. 1. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Az elején egyébként úgy tűnt változik, de mostanában egyre közömbösebb és igénytelen. Sőt, amikor felhozok néhány problémát vitaként, már ütöget is néha, kurv..anyázik. Leelmebetegez, szóval.

Marha jó.


Most vagy felveszek egy álarcot és kibírom mellette albérlet helyett amíg talpra nem állok. Vagy azonnal elmegyek innen. Jobbnál jobb.

2014. ápr. 1. 23:12
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hajszál választott el egy jobb élettől, de mintha belőle hiányozna az az erő, kitartás, és hidegvér, amivel el lehet érni...
2014. ápr. 1. 23:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, egyszerűen csak gyerekes, én meg nem tudom mit csináljak, mert már kinőttem ebből, élni szeretnék.
2014. ápr. 1. 23:17
 4/7 A kérdező kommentje:
De a "családom" már nem fog visszafogadni. És sajnos meg is értem őket.
2014. ápr. 1. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy gyerekes hozzád, és visszahúz abban hogy normális életet élj akkor hagyd ott. Tudom, hogy nehéz, én is nagyon nehezen hagytam ott az első barátnőmet(16-tól 20 éves koromig voltunk együtt), de meg kellett lépnem.


Próbálj meg bejutni koliba vagy ha van olyan ismerősöd aki normális és lakótárat keres költözz be hozzá. Majd megismerkedsz valakivel aki tényleg szeretne normálisan élni és vannak ambíciói.

2014. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban elég szar helyzet :S

De én úgy gondolom még ha rossz is, hagyd ott ha nem sikerül észhez téríteni. Úgy tűnik őt nem igazán zavarja ez a helyzet, pedig kaphatna az alkalmon , hogy te segítesz neki, hogy majd egy jobb életkörülmények között élhessen.

Még nem nőtt be a feje lágya, még nem látja sajnos a dolgokat, hogy így mi vár rá később. Bár tanulni sose késő,de felesleges éveket veszteget el, és nagyon megfogja bánni. :/ Te meg nem lehetsz önmagaddal szemben sem önző, hogy mindent úgy hagysz ahogy van a lány kedvéért. Tényleg próbálj meg egy koleszt, vagy próbáld magad visszakönyizni szüleidhez, esetleg vegyél ki egy szobát sok helyen keresnek albérlőtársat. Nem tudom merre laksz..

2014. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt még akkor hozzá tenném, (barátnő vagyok) hogy újabban elég gyakran várja el a barátom, hogy multifunkcionálisan legyek egyszerre minden barkácsművészethez értő férfi és mellette nő is.

Ja és mostanság elég gyakran viselkedik úgy a barátom, mintha tizenéves kislány lenne, nyavajog, és hasonlók, szerintem ha ezt nem bírom és próbálom az értésére adni, hogy nem igazán olyan a felállás, amilyennek kéne lennie, akkor ne én legyek már a rossz.

2014. ápr. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!