Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elég nehéz megfogalmazni mit érzek, de megprobalom értelmesen..

Meg ismertem egy srácot, akivel nagyon joba lettünk, aztán a kötelék erősödött.. Olyan volt mint a lelkitarsam.. Aztán össze jöttünk. A suli időszakban minden nagyon jó volt, álomba illő..(éreztem hogy tényleg szeret, azt mondta hogy én vagyok az egyetlen vigasza ebben a sz@r világban.)... De hogy jött a nyár egyre jobban éreztem h nem szeret.. 2 napja szakított velem, ezt irta:

" Tudod eléggé távol vagyunk egymástól és ez eléggé megnehezíti a kapcsolatunkat... ÉS hát sajnos már sok minden változott....és már sajnos nem érzem azt irántad mint régen...talán jobb lenne ha szakítanánk. Sajnos ez így nem fog működni"

Én mindig kerestem őt, írtam, próbáltam talizni vele stb.. De ő nem tett érte.. Nélküle annyira üresnek érzem magam. Legszivesebben kinyirnam magam..

Csak éltet a remény h lesz még jobb, meg nem szabad egyből feladni. Meg akarom mutatni h erős vagyok...

És ott szeretnék lenni mikor a barátaimnak szükségük lesz valakire.


Tudom hogy ő szakított velem.. De lehetséges hogy újra belém tud szeretni?

És fiúk, ti ha vissza fogadnatok... Vagyis.. Azt mutassam hogy fáj, és szeretem, vagy azt hogy meg vagyok nélküle is? (bár ez nem igaz).. (volt már hogy exem vissza akart jönni hozzám)


2014. júl. 29. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tenyleg szeretned visszakapni akkor inkabb az igazi erzelmeid mutatsd ki
2014. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összel előfordulhat hogy újra járni szeetne majd veled, amikor meg kezdődik a suli; de szerintem elég gáz ez így. Ha anbyira szeretett volna, akkor nem hagy el a távolság miatt, főleg hogy pár hónap mulva ugy is találkoztok. Újra nem fog beléd szeretni, főleg szívből.

Szerintem hagyd, ne törődj vele.

2014. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van az a mondás : ha szereted elengeded, ha tényleg szeret vissza jön, ha nem sosem szeretett.. Kíváncsi leszek rá.


Csak annyira könnyű mondani hogy felejtsem el.. De én tiszta szívből szerettem, úgy ahogy még eddig soha senkit, és hiába próbálom nem tudom túl tenni magam rajta. Mindenről ő jut eszembe.


A legtöbb választ én is nagyon jól tudom.. De képtelen vagyok elhinni őket :(

2014. júl. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!