Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit mondjak neki? Szakitsak vele?

Figyelt kérdés

A pasiimal nagyon sokat veszekszünk, de mikor kibékülünk jobban szeretjük egymást mint elötte szal ezzel nincs baj,de azsonta , hogy amiota volt aza szünet mert tudni kell h több mint fél éve járunk de most volt egy pár hetes szünet , mert állandoan veszekedett velem azért mert elmentem másokkal máshova stb! És h azota köcsög vagyok "vele! Nah mind1 De történt egy olyan dolog , hogy vannak neki ugye barátai ...és az eggyik (illetve sok) nagy nő csábász és ujságolta h az a gyerkőc nem rég szakitott a csajával de méá van ujj montam neki h mien kispöcs stb!De montam neki h ezt nem kell issza mondani nekik kérlek azsonta oksa s megcsokolt stb! És utána monta h de 1hónap szünetettartanak és kibékülnek ujra de állitolag az a gyerek aszonta neki (pasimnak) , hogy csak megbaszni kell neki , s Mivel azok a gyerekek nekem estek , hogy én miket mondok roluk a krisznek ezért elmontam én is h nekem ezt monta de azsonta az a gyerek h ez nem is igaz h kibékülnek meg h nem is mondott neki iet h megbaszni kel stb mind1 És erre megszolal a gyerek h én mien vagyok h felnyomom a "szerelmemet"Én meg montam neki h ő meg elmonta amiket én mntam el rolatok ...szal...! Nem nyomom fel vagy is de de ..ő is ugynaugy engem...szal itt kezdődik a történet h ő akkor megteheti?:O!!!!! És monta h nem nyomott fle me h ott volt !! Modnom neki holvoltál? ne mond azt h msn en me hülyét kapok erre ő aszonta h deh ..és akkor röhögtem nagyot mert mi ezekket a paismmal nem is msn en bezséltük meg ! szal mind1 :S szoval enm tuom mit tegyek skinek van igaza :S


Jah és hozzá teszem a barátnőm höz,unoka tesoimhoz se meehetek le me akkor már jön a kérdés h hogy jövök én ehez h le meek ...meg le hord mindennek meg ez a szöveg h "biztos van valakid" meg besértődik h nem mindne nap vele vagyok ..! S mikor már erőszaosna mondom neki h legyen a barátaival aszondja nem mert te fontosabb vagy , nah ez szép és jo ..de a barátainak meg ugy adja elő h én tiltom tőlük és nem engedem hozzájuk ^^'


De nem igazán akarok vele szakitani me hijjányozna de alapvetően minden héten szakitunk :S:D És mindig én :S Van még ennek jövöje?:S


2008. aug. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is nem mesn-en vagyunk! Ezt a jó hosszú kis szöveget nem igazán lehet érteni. Van még a hónap a szünetből, nem árt addig kicsit lapozgatni a nyelvtan könyvet és a helyesírási szótárat! Mégiscsak ezt az oldalt több százan olvasgatják...

Szerintem a barátod már nagyon jó tudja, hogy minden héten szakítani fogsz vele, de sosem mondod komolyan és ezt ő kihasználja. Nem vesz komolyan és ennyi. Ezért megtehet bármit. Szakíts vele, de igazából és ne csak úgy mond. Ha továbbra is keres, akkor beszélj vele, mert akkor tényleg érez valamit. De így semmi értelme, hogy mindeki bekavar meg befolyásol titeket.

2008. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mendus ***** válasza:
Hagyd a picsába, szakíts vel!
2008. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oks de kül nem akarok iet olvsni , hogy hány helyesirási hiba van benne mert leszarom én csak a kérdéseimre aválsazt keresem ...ennyi ...! Nem szeretem ha kiokitanak h merre miből hányat olvassak , ha nem tudok helyesen irni akorez van igy kell szeretni engem ,próbálkozom és kész! Deh am azé szakitok vele mindne héten mert mindig felbaszsza az agymata h nem enged le vagy ő elmehet csak én nem stb !
2008. aug. 4. 22:57
 4/7 Mendus ***** válasza:

Mi van? Össze-vissza mindent írtál csak a lényeget nem, + ÍRNI TUDNI KELL! ÍHÁny éves vagy?

Sztem inkább tanuljál és ne pasizgassál.


~SZÁNALOM~

2008. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mendus ***** válasza:
hány éves vagy? : /
2008. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek nem tudom mi értelme van,hogy hetente szakítassz vele,aztán újra kezditek.Döntsd el,mit akarsz,ha szakítani vele,akkor az ugyis legyen.Annak sincs sok értelme,hogy mikor együtt vagytok,akkor meg mindenki kavar mindenkinek(mást mondank,mint ami van).Ezt hosszútávon nem biztos,hogy jó így csinálni.
2008. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem is értem hogy vársz segítséget, ha még neked áll feljebb hogy ha megmondják, hogy az irományod egy nagy szar, értelmetlen hülyeség!!
2008. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!