Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig csak en irom es mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak en irom es mondom a baratomnak, hogy hianyzik. O sosem irja vagy mondja magatol. Akkor nem is hianyzom neki?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mondja ki.
2014. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek a párja se mondta soha. Utána egyszer rákérdezett hogy nem hiányzik neki soha? és azt mondta a párja, hogy nem, meg van nélküle ha nincsenek együtt, el tudja foglalni magát, akkor miért hiányozzon.


és láttam az üzenetet , szóval nem kamu. :)

2014. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem mondja, nem hiányzol. tapasztalat sajnos..
2014. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez eleg lelombozo :(
2014. júl. 29. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:

De hiányzol neki, csak ha megváltozik a véleménye akkor szólni fog.

Nem értem miért kell állandóan mondogatni.

2014. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet túl büszke kimondani...


21F

2014. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en utalom az ilyet. minek irjam.szavakkal lehet hazudni. tettekkel nehezen. azert nem írja ,mert ugy gondolja ,megmaradsz neki. ez olyan mint hapci után az egeszségedre, vagy éves közben a jóérvágyat. nincs értelme.
2014. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan típusú emberek, akik könnyen mondanak ki dolgokat, mások nehezen.

Én pl még szerintem senkinek nem mondtam csak úgy magamtól, hogy "szeretlek". Pedig 5 éve férjnél vagyok, és előtte is volt három komoly (2,5-3 évig tartó) kapcsolatom. Voltam már halálosan szerelmes. Nekem mégsem megy. Nem tudom megmondani, miért. Erőltetettnek érezném.


A férjem pont ellenkezőleg, ő sokszor mondja, hogy szeret, kérdezi amikor hazajön, hogy hiányzott-e, stb.


Szerintem nem feltétlenül a szavakkal lehet csak kimutatni az érzelmeket. Ha jól ismered a másikat, akkor tudod, mit érez.

2014. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátom sokat mondogatja, írogatja, hogy hiányzom, meg milyen sz'r egyedül. Ez engem nagyon zavar, mert úgy érzem, nem bír megmaradni nélkülem. Én is szeretem, de amikor külön vagyunk, elvagyok, jól vagyok. Nem okoz gondot a hiánya. Szóval annyi, hogy más módon éljük meg a szeretetet. Szerintem ő egy kicsit függőbb lelki alkat, mint én. Talán nálatok is ez van.

Mi 40 fölöttiek vagyunk...

2014. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi!


Meg a kapcsolat elejen vagyunk (par honap , ezert keresem , keresnem a megerositest)

2014. júl. 29. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!