Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjek meg ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár napja beszélgetek egy nagyon helyes lánnyal, de nincs könnyű dolgom, ugyanis ez a lány borzasztó félénk. 23 éves és egyszerűen nem tudom hogyan jelezzem felé, hogy bizony nekem tetszik és szeretnék vele randizni. Addig csak pár szót beszéltünk interneten, ő soha nem kérdez, szűkszavúan válaszol a kérdéseimre viszont ő is szokott keresni, érdeklődni irántam. Mit tehetnék? Vajon arra vár, hogy elhívjam randira? Lehetséges, hogy személyesen hajlandó lenne találkozni velem és képes lenne leküzdeni a zárkózottságát? Azt mondja, hogy szórakozni nem nagyon jár, mert nincs kivel, inkább otthon tölti el az idejét. Nem szeretném elijeszteni, félek, hogy közlöm vele, hogy szeretnék vele találkozni és soha többé nem fog keresni...
2014. júl. 30. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

az,hogy soha nem tesz fel kérdést elég rossz jel.

viszont az,hogy ő ír rád,meg ellensúlyozza ezt,mert csak érdeklődik.

és persze,hívd el nyugodtan.

arra persze készülj,hogy 5-6x el fogja utasítani,de ez mondhatni alap,fel se vedd és minden üzenet váltást úgy fejezz be,hogy akkor tali ekkor meg ekkor szmájli,vagyis kimutatod,hogy nem veszed fel a lemondásait.

idő múlva megtörik,ha kitartó vagy.

2014. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj vele találkozni csak azt hogy nincs e kedve valamihez. Vezesd rá! Nincs e kedve elkisérni valahova mert nem szeretnél egyedül menni. Aztán elviszed ideoda
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Először is szerintem ha tényleg annyira zárkózótt, beszélgess még vele neten. Beszélgess vmi olyanról amiből levágja egyből, hogy érdekel téged. Kérdezgesd a hobbijáról, kedvenc zenéjéről, kajájáról, időtöltéséről stb. Aztán ha megnyílt, hívd el sétálni, vagy vidd el sütizni és kérd a kedvenc sütijét :D nekem tetszene :) L19
2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az 1es is jó mondja
2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laci911 ***** válasza:
Lehet elmebeteg . amúgy kérdezz rá miért nem megy el a barátnőivel , ha nincs akkor vissza a kérdés elejéhez .
2014. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!