Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki kisegítene tanáccsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki kisegítene tanáccsal?

Figyelt kérdés
Évek óta van egy legjobb barátom,tegnap szakított a pasijával,én rá,pár órára bepróbálkoztam.Megleptem,mert csináltam videót a közös képeinkből,és láttam hogy tetszik.A végén beszélgettünk,elmondta,hogy nem érez szerelmet,de nagyon szeret,mint barátot.De ekkor volt egy pillanat,amikor hosszan egymásra néztünk,de én nem csókoltam meg,mert azt gondoltam gyors volnék.Itt szúrtam el.De mondta hogy elgondolkodik rajta.Este beszéltünk,és mondta hogy nem lesz semmi.Kérdés:ha mondjuk nála filmezek,és hirtelen odahajolnék hozzá,és megcsókolnám,akkor vajon megváltozhatna a véleménye?Ő az a típus,aki a tökös srácokat kedveli,én meg nem vagyok eléggé az.

2014. júl. 30. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg,ha alkalmasnak érzed a pillanatot
2014. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyire fontos neked a barátságotok? Ez az elsődleges kérdés. Holmi fellángolásért nem kellene sutba dobni. Épp mélyponton van a csaj, ne élj vissza a helyzettel. Nekem inkább fiú barátaim vannak és nem örülnék, ha valamelyik egy ilyen pillanatban így bepróbálkozni :( 23/L
2014. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs mélyponton,mert örült hogy megszabadult tőle.De mégis azért szakított,és szünetet akar,ezt mondta,de mi van ha csak a csókra várt,én meg elszalasztottam?Ezért akarok javítani.Ha megcsókolom,akkor talán változik a véleménye.
2014. júl. 30. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Tegnap szakított és te máris rámozdulsz? Ez több sebből is vérzik, bár fogalmam sincs, hány évesek vagytok.

1. Ha az egy komoly kapcsolat volt, valódi érzelmekkel, akkor a csaj 1 nap alatt nem fogja túltenni magát rajta. Akkor sem, ha ő már nem szerette, hisz egy kapcsolat lezárása mindkét félnek nehéz. Előbb meg kell barátkoznia az új helyzettel, az egyedülléttel, amibe te, rögtön az első napon nem férsz bele.

2. Ha a csajt egyáltalán nem viseli meg a szakítás, akkor te mit akarsz tőle? Én személy szerint egy mély érzésű, tartalmas kapcsolat híve vagyok. Érzelemmentes szakítás pedig csak akkor lehet, ha az egyik fél teljesen semleges volt a másik iránt. Ha a csaj így volt, akkor biztos, hogy egy felszínes kapcsolatra vágysz vele?


Persze, 13-14 évesekre ez nem vonatkozik. A gyerekszerelem más.

2014. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem erőltetném a dolgot a helyedben. A lánytegnap szakított a pasijával, kétlem, hogy most egy új kapcsolatra vágyna. Ráadásul kétszer elmondta neked, hogy nem szeretne tőled semmit. Ezt tartsd tiszteletben. A hirtelen odahajolós megcsókolós történetet is mellőzném, mert ezzel max azt érnéd el, hogy vége lenne az esti programnak, és utána nemigazán akarna veled többet beszélni, legalábbis egy ideig biztos.


28/F

2014. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 26,a lány 23 éves.Idáig rövid kapcsolatai voltak,de én ennek ellenére szeretnék vele járni,mert hiszem hogy hosszútávon is működne a dolog.
2014. júl. 30. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem se kéne,

ezzel max annyit érsz el, hogy kerülni fog, és nem hiszem hogy egy csók túlságosan megváltoztatná a véleményét

2014. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tesója szerint próbáljam meg megcsókolni,lehet megváltozik a véleménye.
2014. júl. 30. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"tegnap szakított a pasijával,én rá,pár órára bepróbálkoztam"


szerintem nagyon elkapkodtad a dolgot...

2014. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elkapkodtam,más esetben nem próbáltam meg volna ilyen hamar,de lehet hogy 1 hónap mulva késő lesz.Lehet elköltözök innen munka miatt,ha összejöttem volna vele,akkor maradok,de így valószínű,hogy elmegyek.
2014. júl. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!