Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy befelé forduló mell bimbóm van?

Figyelt kérdés
2 éve járok a barátommal.volt szex meg minden természetessen.de egy valamit nem mondtam el neki hogy az én mellbimbóm bele fordultak.. Ma este úgy érzem elkell mondanom neki csak nem tudom hogy mondjam el mivel sok pasi nincs is tisztában ennek a jelentésével.ahogy észre vettem.úgy érzem elérkezett az idő hogy elmondjam csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.. De meg igértem neki hogy mesélek valamit.
2014. júl. 30. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem látta a melled? Ha ennyi ideje együtt vagytok, szerintem nem fog emiatt elhagyni, ha ezen izgulsz, vagyis én biztosan nem tenném. Szerintem csak simán mond el neki, hogy ez van veled és ha van kérdése magyarázd el neki mit is jelent pontosan, mert én pl tényleg nem tudom.
2014. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallotam :D De mond csak el neki
2014. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De látta a melleim és sose mondta hogy gond lenne vele. El írtam a fentiekben azt akartam írni hogy a befelé fordultak a mell bimbóim ez annyit jelent hogy nem mindig vannak kint csak izgalom hatására..
2014. júl. 30. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem nem csinál ügyet. Legalábbis én nem tenném, főleg ennyi idő után :) Nyugodtan mondd el neki :)
2014. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Izgalom hatására kint vannak... ergo tud velük mit kezdeni...

Nem olyan dolog, amit túl kellene ragozni. :)

2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!