Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, úgy, hogy ne érezze úgy, korlátozni szeretném?

Figyelt kérdés

A párom közölte pár napja, hogy lemegy egy estére a haverjaival a Balatonra, amivel nem is lenne semmi baj, de a társasággal annál inkább... Ő lenne az egyedüli, akinek van barátnője a társaságban, a többiek nyilván vinnének fel csajt a nyaralóba, és hát...szeretik a kokót... Valahogy a tudtára szeretném adni, hogy nem örülnék neki,ha elmenne, anélkül,hogy korlátoznám. Ti hogy adnátok elő?

Az még hozzátartozik a dologhoz, hogy ő utálja, ha nélküle megyek bulizni, nemhogy Balatonra, már attól kivan,ha Budapestre megyek a lányokkal.

22/L Ő 25 és 9 hónapja vagyunk együtt.


2014. júl. 30. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor már majdnem 10 hónapja vagytok együtt nem?

Miért nem mehetsz vele?

2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert csak fiúk mennek, meg igazából tök hülyén jönne ki, ha csak ő vinné a barátnőjét 10 fiú közé. Ezt meg is értem teljesen,nem hiszem,hogy jól érezném magam egyedüli lányként.
2014. júl. 30. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad hadd menjen el, már elég idős tudja ő mit csinál. Az én barátom szeretett eljárni, még akár külföldi fesztiválokra is, én utáltam, és akkor elment a haverjaival. Addig a pár napig nem is beszéltünk telefonon se, hazajött és megkérdeztem jól érezte-e magát, pár sztorit elmesélt és ennyi.. másnak a bulijának örülni kell, hadd menjen. Ha visszatartod ugy érezné megfojtod a ragaszkodásoddal és ha csajozni akarna vagy kokozni akkor azt bármikor megtehetné, nem kellene ahhoz buli.
2014. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt mondtad tuti vinnének fel csajt nem?? Na mindegy.


Sajnos így is úgy is úgy fogja érezni h ez nem tetszik neked....teljesen mindegy hogyan s mint mondod.

2014. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy szeret-e téged, és hogy megbízhatsz benne, ha csinál valami hülyeséget, akkor úgy is megfogod tudni, vagy pedig észre fogod rajta venni.


Denis, szerintem arra gondolt a kérdező, hogy magukkal nem visznek nőt, de ott a Balatonon összeszednek párat és úgy viszik fel magukhoz őket.

2014. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

1. szeretik a kokót.

Nekem ennyi elég, csapja el az autó aztán téged is ;)

2014. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa kokós party! A barátod is szippant biztos vagy csak nem tudsz róla.Mivel nélküled nem szívesen megy el akkor ne engedd el a drogos partyra.
2014. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Mondd meg neki, hogy mit érzel a bulival kapcsolatban.

2, Mondd meg neki azt is, hogy amikor ő elmegy, te is csapsz egy nagy csajos bulit. Egyébként ne vigye a nyúl a puskát, amit neki szabad, azt neked is! Ne legyél pincsikutya!

2014. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!