Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi volt a legcikibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legcikibb vagy a legfurább amiért valaha elküldtétek a pasitokat a boltba?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 18:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
Tampon :)
2014. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tampon...szegény..mai napig sajnálom
2014. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű dolog, hogy egy pasi tampont vesz a barátnőjének. Azt a leborult szivar végét...
2014. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A tampon miért ciki? Azt a legmenőbb dolog venni, tudják, hogy van nőd.
2014. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mr. Truth ***** válasza:
Én is vettem már tampont a nőmnek :D Semmi ciki nincs benne alapjáraton szükséges eszköz... miért lenne ciki?
2014. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cikibb tesco-s parízert venni, mint tampont... Még jó, hogy az előbbit sem kérte a bnőm, mert annál igényesebb.
2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ezt csak a nők gondolják így.
2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát már én is elküldtem azért egyszer de semmi extra lazán nem lehetett nála észre venni hisz nem kis listát írtam neki :D
2014. júl. 30. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
nálunk semmit nem szégyen venni..fogamzasgatlo pl mindig ő veszi. Tampont is.
2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én uborkát, cukkinit, répát, tampont és síkosítót hozattam! Röhögtünk, de kellett, mert nagyban csináltam volna a kaját.."ha már úgyis arra jársz" alapon meg hozta a többit.. :-D végül beletörödve a sorsába, hozott banánt is, mert az meg akciós volt és szereti a gyerek! :-D

Szerintem semmit se ciki venni! Vettem én már felnött pelenkát is.. :-D

2014. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!