Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudom valaha kedvelni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom valaha kedvelni? Pokoli ellenszenves

Figyelt kérdés

A párom exe a csaj, azért ide. Ők nagyon jóban maradtak, tehát nem tudom elkerülni.

Nem tehetek róla, de annyira ellenszenves a csaj, hiába próbálom megkedvelni.

Az egész életfelfogása, viselkedése, stílusa, mindene. Taszít ez az "imádom magam, mert hipercuki vagyok" életstílus.

pl a közösségi oldalon kommentje egy róla készült fotójánál: "kedvenc, aaawwhh, csodálatos, szép, gyönyörű, szexi".

Tudom, hogy az ellenszenves gondolataimmal csak magamnak ártok, és ha boldog akarok lenni, meg kell kedvelnem, de nem megy.


Velem van a hiba?


2014. júl. 21. 19:17
1 2
 1/12 Mr. Truth ***** válasza:
irigyeled.
2014. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne megkedvelned...? Nem szükségszerű.
2014. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem már azért is ellenszenves lenne, hogy a pasim exe. Neked nem kell vele beszélned.
2014. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, az ilyeneket én sem kedvelem ;) Nem hiába az exe szerintem, szerintem képtelen valakit magán kívűl jobban megbecsülni, mármint nekem úgy jön le, mert csak saját magát próbálja reflektorfénybe állítani. Nyugi :-)

Vagy finoman próbáld megbeszélni párodnak, mit érzel, próbálj mindenre rávilágítani, ÉRVEKKEL.


20F

2014. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha nem kedvelem, azzal hosszú távon csak magamnak ártok.

Volt, hogy már majdnem elértem, hogy szimpatikus legyen, de akkor csinált valamit/kiderült róla valami, ami megint megutáltatta velem.

2014. júl. 21. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát az ilyet én is meg tudnám fojtani, de sajnos mást nem tehetsz mint hogy megkedveled. Én is jóba vagyok az exemmel, de ha fordítva lesz így és a pasim volt csaját el kell elviselnem az nem tudom mennni fog-e. Szerintem beszélj a barátoddal mond meg neki hogy te elfogadod hogy jóba vannak csak neked ne kelljen vele talizni, meg ne nagyon beszéljen róla mert te nem bírod. Szerintem meg fogja érteni.
2014. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyszer már majdnem szakítottunk emiatt, nem akarom neki még egyszer felhozni. A páromnak a másik exét furamód kedvelem, tehát nem a "volt barátnő" fogalommal van a gond...

Már mindenkinek szemet szúrt, hogy amikor társaságban a tömeges áradozás megy a csajról, én nem csatlakozom....

2014. júl. 21. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod soha megkedvelni..és ez biztos!!
2014. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig muszáj lesz, minél hamarabb...
2014. júl. 21. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:

19:20as vagyok.


Figyelj, ha ilyen a szitu, és ez miatt egyszer majdnem szakítottatok, talán jobb lenne továbblépned. Csak saját magad teszed tönkre, meg őrlődsz, annyit nem ér. (Már ahogy lejött) Ha pedig párod nem érti meg, csak a te időd fecsérli, mert nem képes mérlegelni, áldozatokat hozni a párjáért, és az előbb-utóbb, csak rosszabb lesz, vagy visszaüt. Jobb lenne megbeszélni komolyan, de nem vevő rá, így pedig csak saját magad teszed tönkre. Ördögi kör.

2014. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!