Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kémkedtetek valaha a pasitok/c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémkedtetek valaha a pasitok/csajotok után szünet/szakítás után?

Figyelt kérdés
Mármint ha megvan a fb jelszava mondjuk, és beléptek, és semmit sem csináltok, csak üzeneteket olvastok, ezzel könnyebbnek érzem, megértem őt, hogy mit, miért tesz/tett. Ez gáz?

#Szakítás/válás/ex
2014. júl. 21. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezért tudom csak én a jelszavamat :D
2014. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem kémkedek
2014. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam az övét, ő is az enyémet:)
2014. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kémkedek
2014. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beléptem fél év után a Neptunjába (egyetemi szarság..), mert kíváncsi voltam, hogy kivágták-e már az egyetemről. Egyébként megszakítottam vele minden kapcsolatot és nem is érdekel, hogy mi van vele.


Egyébként nem gáz. Mindenki máshogy dolgozza fel a történteket. Neked így könnyebb. Nekem nehezebb lenne, sokkal.

2014. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha szakítás után véget vetsz minden kapcsolatnak a másikkal. Legalábbis ha szerelmes voltál, mert csak fájó érzéseket szül. Jobb szépen, csendben továbblépni.

Én az első komoly kapcsolatom végén kémkedtem a barátnőm után, mert úgy éreztem, hogy valamit nem árul el, furcsán viselkedett. És így is volt, kiderült hogy más sráccal kavart. Nem volt túl felemelő érzés a mással való enyelgését olvasni, de szakítás után is ugyanolyan rosszul esett volna, szóval én lebeszélnélek erről.

2014. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is az a típus vagyok,aki sajnos már tett ilyet,és talán ha ilyen helyzetbe kerülnék,meg is tenném újra.Nem vagyok rá büszke és nem szép dolog,de ez van.Nem javaslom különben másoknak,mert ezzel csak fájó sebeket szerez az ember,amik tüskeként sokáig megmaradnak.
2015. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igy nehezebb feldolgozni, nem? Irj neki hogy a jelszavat tudod es jo lenne, ha megvaltoztatna. Ezzel megoldodik a kemkedesi problema. Utana is nezegetheted a profiljat. Olyat en is csinaltam, hogy idorol-idore megneztem mit posztol, milyen kepet tesz fol vagy masok rola, de idovel enyhult.

Tanuld meg elengedni es kezd azzal, hogy nem lepsz be a jelszavaval, hanem szolsz neki valtoztassa meg :-).

2015. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, soha eszembe sem jutott. Mondjuk én nem is a Facebook-on élem a mindennapjaim.
2015. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!