Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj! Úgy érzem beleőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj! Úgy érzem beleőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt párommal 2 éve szakítottunk. Lényegében közös megegyezéssel mert sokat veszekedtünk. Főleg én veszekedtem mert első kapcsolatom volt. Tapasztalatlan voltam stb. Azóta voltak kapcsolataim. Most tavasszal megint összesodort minket az élet. Találkozgattunk. De semmi mert neki jelenleg van kapcsolata. Bár mindig mondta h. annak a kapcsolatnak vége lesz. Felszínesebb mint a miénk volt de nincs veszekedés. Amikor találkoztunk néha megcsókolt úgy beszélt a jövőről h. újra együtt leszünk. De jelenleg bizonytalan. Nem lépett. Nekem meg sírógörcseim vannak amikor együtt töltünk egy szép délutánt vagy beszélünk telefonon de utána ő siet haza a barátnőjéhez. Mit tegyek? Csináljak úgy mintha nem érdekelne majd csak lesz valami?
2014. júl. 30. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy nem akartam már tőle semmit csak így alakult valahogy.
2014. júl. 30. 20:59
 2/4 A kérdező kommentje:
2 évig teljes kapcsolatmegszakítás volt. Nem beszéltünk semmilyen formában.
2014. júl. 30. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a pi.csába, az ilyet aki ennyire kretén, hogy más lány mellett másokat csókolgat. Csak élvezi, hogy hülyíthet.


23l

2014. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője akkor nincs sok értelme, mert látod őt is megcsalja egy csókkal, akkor veled se lenne másképp.


De te tudod mit érzel, mond neki, hogy ne játsszon veled.

2014. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!