Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem beleőrülök. (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve együtt vagyok a barátommal.(Ő 17 én 16) A kapcsolat elején minden simán ment,nem veszekedtünk,annyira jól elvoltunk.Aztán én mintha megváltoztam volna,teljesen más lettem,besértődtem apró dolgokon,elkezdtem féltékenykedni mikor nem is volt rá okom,durcáskodtam össze vissza,mikor nem is kellett volna,olyan alaptalanul csináltam.Ez miatt nagyon sokat veszekedtünk.Aztán elkezdett hanyagolni,rákérdeztem,hogy most már a haverjai fontosabbak mint én?Azt válaszolta,hogy igen.Hogy a 3-4 éves barátság nem olyan mint a lassan másfél éves kapcsolat.Teljesen összeomlottam,mert én nagyon sok mindent otthagytam miatta,nem járok azóta bulizni,a legjobb barátnőmmel is összekaptam,mert nekem inkább a barátom.Meg pluszba a szemembe hazudott,hogy én fontosabb vagyok még a barátainál is.Nos a másik probléma az,hogy egyik hétvégén voltunk moziba meg itt ott városba,és annyira szép volt minden olyan jól elvoltunk,aztán itthon msn-en annyira fura volt,rosszat éreztem,és rákérdeztem,hogy már nem kötődsz úgy hozzám mint régen?Azt válaszolta,hogy igen sajnos már nem úgy kötődik hozzám mint régen.Na ekkor is teljesen összeomlottam.Aztán kérdeztem,hogy mióta érzi ezt,azt mondta hogy nem tudja.Meg emellett ő dolgozik is(gyakszi),és mondta hogy ez miatt is,mert teljesen le van terhelve fáradt is meg stb.Én ezt teljesen megértem.Meg szerintem az miatt nem érzi már azt hogy nem úgy kötődik hozzám mint régen,mert nagyon sokat durcizok és mindig miattam veszekedünk.Mondta, hogy nagyon de nagyon nehéz lesz az neki,hogy újra úgy kötődjön hozzám mint régen.

Nagyon sokat szenvedek miatta,belebolondulok hogy látom hogy ez lett a kapcsolattal(de belátom,bevallom,hogy minden miattam van,mert mindig miattam folyt a veszekedés),éjszakánként sírok is,egyszerűen nem tudnám elképzelni az életem nélküle,de pedig TALÁN jobb lenne ha ott hagynám,de annyira kötődöm hozzám,hogy ez nekem teljesen kivan zárva hogy szakítsak vele.

Segítsetek! Mit tegyek? Normális válaszokat várok!

Előre is köszönöm!


2010. ápr. 7. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom első nagy szerelem. Talán ő is vette el a szüzességed meg ilyenek. Az elsőhöz nagyon ragaszkodunk. De ha már nem működik, akkor nincs értelme folytatni. Tudod,hogy miattad ment tönkre a kapcsolatotok, mégsem tudsz változni. Szerintem meg kellene próbálnotok külön.

Azért nem tudod elképzelni az életed nélküle, mert rajta kívül nincs is életed. Összevesztél miatta a barátnőddel? Ilyet nem lehet csinálni. Ha párkapcsolatod is van, kell egy egyensúlyt teremteni a pasid és a bnőid között. Néha kell pasik nélkül csajos napokat tartani.

Alakíts ki egy világot rajta kívül. Lógj a barátnőiddel. Mert lehet ez a te bajod, ezért durcáskodsz mindig.

21 L

2010. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még szüzek vagyunk mindketten,még nem feküdtünk le egymással,de ez+az volt már.
2010. ápr. 7. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az végülis mindegy. De tényleg próbálj meg rajta kívül is kialakítani egy világot, nem szólhat az életed csak róla. Próbáld meg ezt, tartsatok csajos napokat. Ez talán majd rendbetesz benneteket. Gondolom azért duzzogsz mindig, mert csak vele vagy elfoglalva.

Első voltam

2010. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisasszony, ez a fiú használ téged. Az első adandó alkalommal mikor szembejön majd neki egy másik csaj, téged ott fog hagyni. Nem akarok bántó lenni, de nem egyszer láttam már ilyet... Hiába írunk mi itt bármit, úgyis mellette maradsz majd és sírás lesz a vége. De azért én megpróbálom mégis: SZAKÍTS VELE! ...
2010. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!