Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, nektek az hogy esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek az hogy esne, ha a baratotok azt mondana nektek, hogy egy lany szebb nalad?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
K.i.b.a.s.z.o.t.t.u.l k.u.r.v.a s.z.a.r.u.l
2014. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne lehetne valaki szebb a másiknál? Csak mert együtt vagytok, még nem lesz a legszebb mindközül
2014. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyit mondana, rosszul. De ha hozzatenne, hogy neki nem a legszebb no kell, hanem en, akkor picit jobban ereznem magam. A kulso amugy sem minden. Idovel megvaltozik. Az ertekes belso tulajdonsagokat nem dobnam el a szebb kulso miatt.
2014. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromi szarul... Mindig szar kedvem lenne, ha ez eszembe jutna :S 2. Igen, lehet valaki szebb, de a barátom ezt szépen tartsa meg magának. Kivéve ha én kérdeztem és őszinte választ vártam...Akkor nem lehet szavam.

22L

2014. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne újdonságértéke számomra, mert magamtól is látom, hogy egy csomó nálam szebb lány meg nő futkos a világban.


Régebben még szólni is szoktam neki az utcán, ha láttam valakit, aki szerintem különösen szép, de erre elég furán reagált, így leszoktam róla.


Szóval én nem venném a szívemre, ha ilyet mondana, de eddig még nem fordult elő. De gondolni igencsak valószínű, hogy gondolta időnként.

2014. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

elmenne a kedvem a szextől és szakítanánk emiatt


23l

2014. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon rosszul, de az egyik előző válaszolóhoz hasonlóan én is úgy lennék vele, hogy ha szépít a dolgon egy "de nekem akkor is csak te kellesz" jellegű mondattal, akkor nincs gond. És ez is arra vonatkozik, ha kifejezetten én kérdeztem. Egyébként ne dörgölje az orrom alá, hogy ez is, az is sokkal szebb nálam, mert akkor tényleg lapát lesz a vége. Nem azért, mert hogy ne lenne igaza, csak ez maga bunkóság. Én sem mondom el mindig, mikor helyesebb pasit látok, hogy mennyivel szexisebb nála.
2014. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ezek után még próbálná kiszúrni a szememet azzal a szar dumával, hogy neki én vagyok a legszebb, meg ne sírjak, hisz velem van, ajtóstul vágnám ki. :) Legalább ne mondana ellent magának csak azért, hogy továbbra is szívesen tegyem szét neki a lábamat.

Mindenkinél van szebb, és ezt mindenki tudja is. A másik orra alá dörgölni, aztán a tahóságot őszinteségnek nevezni a legalja.

2014. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul.
2014. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!