Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elvesztettem számomra legfontosabb csajt a világon részletek lennt?

Figyelt kérdés
Igazábol jártunk egy ideig utána rakott be a barát zónába és azt mondta,h ez azért van,mert eleinte érzett kicsi vonzalmat irántam,de most már ez a kicsi is elmúlt szerintetek valahogy visszatudnám szerezni???Mert ebbe beleőrülök :S
2014. júl. 31. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a felejtsd el a normális válasz. Ha az a kicsi vonzalom is eltűnt, amit irántad érzett, az azt jelenti, hogy valami miatt csalódott benned, másnak képzelt, előbukkant egy olyan negatív tulajdonságod, ami számára kiábrándító. Nem igazán tudsz mit tenni, visszaszerezni meg pláne nem. És felesleges is lenne, mert miatta úgy sem működne a dolog. Lesz még olyan lány, akiért odáig leszel, hidd el, nem ő az egyetlen, aki minden igényednek megfelel.
2014. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszóló teljesen igazad van mármint tényleg ez volt az oka köszönöm a választ
2014. júl. 31. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!