Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a barátnőmért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a barátnőmért, ha folyton beszólnak neki?

Figyelt kérdés
Egy éve összejöttem egy itt tanuló vietnámi lánnyal. Nagyon boldogok vagyunk együtt. Ő már régebb óta itt él és jól beszéli a magyar nyelvet. Az ami igazán probléma, hogy sokszor beszólnak neki az utcán és inzutálják, hogy hülye kínai menj haza stb... a többit nem részletezném. Igaz megtámadni nem támadtak, de ezek az incidensek szomorúvá teszik. Bár nem panaszkodik rá, de látom rajta. Ő egyszer sem vette fel emiatt a kesztyűt, mert nem, olyan fajta. Amikor velem van nem mernek belekötni. Csak egyszer fordult elő, hogy valami jobbikos gyerekek (18-20 év közöttiek) beszóltak, de mikor megindultam feléjük, hogy mit mondtál elszaladtak. Mit csinálhatok?

2014. júl. 31. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyjából semmit. sajnálom
2014. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légy mindig mellette, és akár szólj vissza ezeknek, valami intelligens beszólással...valószínűleg jól fog esni neki, de a legfontosabb, hogy te támogasd:) nagyon sajnálom, hogy ilyen paraszt emberek vesznek körül...
2014. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos az ilyenek ellen nem tehetsz semmit, voltak, vannak és lesznek, nem kell velük foglalkozni, aki hülye az is marad, a barátnődnek próbáld elmagyarázni, hogy nem számít a származása, azzal, hogy ezek így viselkednek csak lealacsonyítják magukat és bebizonyítják, hogy a barátnőd sokkal többet ér náluk, az ilyen mindig maga alatt vágja a fát, csak sosem veszi észre, én is gyűlölöm a rasszizmust, és durván hangzik de 2. holokausztot rendeznék nekik...egyszerűen el kell fogadni, hogy a barátnőd milliószor jobb ember mint ezek valaha lesznek :)
2014. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk, a sógorom japán.


mivel ezek az emberek, akik beszólnak, gyakran tanulatlan és műveletlen rétegből jöttek, így a frappáns, döbbenetet okozó visszaszóláson kívül sajna nem sokat tehetsz.

2014. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom annyira gyűlölöm az ilyen embereket! És örülök, higy vannak, akik "melletünk állnak!":)
2014. júl. 31. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt remélem vágod, hogy a jobbikosságnak ehhez semmi köze. Ez tanulatlan tahóság és gyerekesség. Tény és való, hogy az ilyennek nem ártana ha megpaskolnák a fejét egy lapáttal, de sajnos nem tudsz/tudtok mit tenni, mint nem felvenni, és élni az életeteket...
2014. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás miatt írtam, hogy jobbikosok, hanem a párt polója, meg mit tudom milyen jobbikos cucc volt náluk!
2014. júl. 31. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval ha Adidas-os póló lett volna rajta, akkor azt írtad volna, hogy Csak egyszer fordult elő, hogy valami adidas-os gyerekek (18-20 év közöttiek) beszóltak...?
2014. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sulinkba rengeteg a vietnami! Eskomolyan mondom sokkal kedvesebbek nehany "europai" tarsunknal!
2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!