Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor most Szeret?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy pasival. Olyan sokszor nem találkoztunk mert elég messze lakunk egymástól és 4 hónapig külföldön is volt. De heti 1-szer minimum beszélünk.most volt az első év fordulónk és nem is számítottam rá de eszében volt és akor együtt voltunk két napot vet ki elöre szabadságot mert amúgy általába csak hétvégén taliztunk. Most beszéltünk megint és mondtam neki hogy kész vagyok mert anyuval megint veszekedtünk. Ere ő azt mondta ő tudám egy albérletet de majd jővő héten megbeszéljük személyesen. Én az elsö pilanattól belé zúgtam teljesen de nála nem volt mindig egyértelmű a dolog számomra. Én 21 vok ő meg 43 de nem csak a sexért találkoztunk és egy év után úgy gondolom már dobot volna ha csak az kel neki és kereset volna a közelében más lányt.bocsi a hibákért de teloról írok. A válaszokat elöre is köszönöm.
2014. júl. 31. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem szeret, de kérdezd meg

de tényleg, ne köntörfalazz, a legtisztább, ha tudod, mit is akar tőled, ha pedig nem egyezik a jövőképetek...akkor nem pazarlod rá tovább az időd

2014. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden képpen megkérdezem de nem szeretném telefonon
2014. júl. 31. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!