Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, hallgassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, hallgassak rá, igaza van?

Figyelt kérdés
Anyám folyton azzal zaklat, hogy már kellene egy barátnő. Hiába mondom neki, hogy csak a nekem nagyon nagyon nem tetsző lányok mondtak igent, akiket minden srác visszautasít, mert annyira taszítóak. Ő viszont folyton bizonygatja, hogy 10-en 20-on évesen ne is nézzem a külsőt, csak a belső számít. Igaza van? De egyszerűen így a szex sem menne az adott lánnyal vagy az nem baj igaza lehet benne hogy csak legyen már valaki? 22f

2014. júl. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza
2014. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de akkor mit tegyek? Állandóan zaklat idegesítő már
2014. júl. 26. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
MOnd meg, hogy nem vagy már gyerek, és majd ha találsz magadnak valakit, akkor majd összejössz veled. Te életed.
2014. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondom neki, de nem sokat ér, mindegy azt kell csinálni talán hogy elvonatkoztatni tőle és leélni egyedül az életem azt kész
2014. júl. 26. 12:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert amúgy engem is iszonyatosan zavar és feszülté tesz, hogy csak azoknak kellenék, akik a legkevésbé sem jönnek be, ezt tetőzi még ez a beszólogatás is, meg hogy egyszerűen nem tudom magam RÁERŐSZAKOLNI hogy teljesen kizárjam a külsőt, pedig esküszöm próbálom nagyon erősen próbálom, de nem ment eddig sajnos :(
2014. júl. 26. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki hogy majd te éled az életedet ő meg foglalkozzon mással. nincs igaza természetesen.
2014. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!