Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt baráttal, barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baráttal, barátnővel szakítás után törvényszerű a beszélgetések megszakadása? Miért kell megszünnie?

Figyelt kérdés

Ha nem megcsalás, vagy más megbocsáthatatlan dolog a szakítás oka, akkor is miért szakítanak meg bármilyen szintű kapcsolatot az exbaráttal, vagy barátnővel? Miért kell a "csend"?


Miért nem életképesek ezek a beszélgetések, illetve lehetnek e azok?


Miért távolodnak el az emberek egymástól?



2014. júl. 31. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert sosem tudok rá barátként nézni, és nem fer a következő barátommal, ha ezt csinálom
2014. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold már el, igazságos lenne a következő partnereddel szemben, ha az exszel járnál össze teadélutánokra?
2014. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerida ***** válasza:

Van ilyen, de ott barátivá szelídül a végén a kapcsolat. Tehát nem nagy érzelmekkel szakítunk. Sokszor a szakítás úgy történik, hogy mindkét vagy legalább egyik fél még, érez valamit a másik iránt és a hiánya így még fájóbb, nem tud túllépni.


Csak azok a párkapcsolataim maradtak meg barátinak ahol mindketten úgy léptünk ki belőle, hogy nem tápláltunk érzelmeket a másik iránt.

2014. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de megkönnyíti a felejtést.
2014. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm tartja velem a kapcsolatot, 1 hete szakítottunk. Gyötri a lelkiismerete, de tartja a kapcsolatot, bár még mindig szerelmes vagyok belé és tudja. Általában azért kell csend, hogy feldolgozzák a történteket. Ha hiányzik a másik félnek, akkor úgyis felkeresi. Emberfüggő.
2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
könnyebb kiheverni ha nem beszélek, nem látod micsinál stb... előbb túljutsz rajta. persze meg lehet egyezni hogy akkor innentől csak barátok, de ha valamelyik fél még táplál érzelmet a másik iránt, az akkor sokkal sokkal nehezebben fogja kiheverni és túllépni rajta. persze elsülhet fordítva is hogy azt látja hogy a másik már egyből csajozik/pasizik és ilyen könnyen kiheverte, felötlik hogy talán nem is szerette igazán, vagy annyira mint ő aztán ez a + fájdalom gyorsítja a továbblépést mert elültetheti benne azt, hogy akkor neki is felesleges várnia még és jobb minél előbb újat keresni. de ez bonyolult.de szerintem érted :) de gyakoribb az hogy az egyik fél így sokkal tovább szenved, jobb inkább többet nem beszélni :)
2014. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam törvényszerű igen. Hogy miért? Mert könnyebb továbblépni ha nem része tovább az életemnek. Én azt az elvet követtem mindig, hogy ha szakítunk, akkor onnantól semmi közünk egymáshoz. Nekem bevált.


Volt aki nem akarta megérteni, de ez nem az én problémám. Nekem saját magammal kellett törődnöm a szakítások után, a saját fájdalmammal, nem a másikéval.

2014. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!