Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a relatíve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a relatíve nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, párom 31/F, édesanyám először nagyon ellenezte a kapcsolatot, de mintha kezdene megbékélni és belenyugodni a választásomba.

nemrég vagyunk együtt, 2 hónapja, de úgy érzem, hogy mellette vagyok igazán felszabadult és boldog, teljesen önmagam.

szerintetek ekkora korkülönbséggel mekkora az esélyünk arra, hogy akár egy életre szóló párkapcsolat alakuljon ki ebből? számotokra mennyire fontos a kor a szerelemben?


2014. aug. 1. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretitek egymást akkor semmi gond , csak olyanoknak nemtettszik akiknek nem jön össze egy nő, vagy pasi
2014. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha jól érzed magad vele a te dolgod.
2014. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hosszú lenne és unalmas a kifejtésem, legyen annyi elég, hogy ez így konkréten BAROMI sok.
2014. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik csajismerősöm 24 párja pedig38 én soknak tartom de majd az idő eldönti
2014. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar, de az is érdekes, h egy 31 éves férfi megtalálja az összhangot hosszabb távon egy 17 éves, még félig gyerekkel. Mi van, ha csak színészkedik, h bevághassa a lompost?
2014. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a párom 34, én meg 22 vagyok, de nálunk is felhőtlen a boldogság...4 éve vagyunk együtt, úgyhogy szerintem személyfüggő.
2014. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kerida ***** válasza:
100%

Ebből bármi lehet. Bár az az általános, hogy mivel te még tini vagy, nem fejeződött be nálad a fejlődés még fejben legalábbis, így sokszor van az, hogy mire felnősz... 19-22 éves korodra már teljesen más dolgok érdekelhetnek, más lesz az értékrended, más szemmel nézed a világot.


Ne azon agyalj, hogy vele öregszel-e meg, mert ezt senki nem tudhatja. Élvezd ki a társaságát a jelenlétét. Majd eldől ő lesz-e az igazi.

2014. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben megegyezik a jövőképetek - pl. mindketten 5 év múlva szeretnétek babát (ha szeretnétek egyáltalán), ill. ha egyikőtöket sem zavarja a korkülönbség és nincsenek ebből adódó viták, nem apáskodik feletted és te sem érzed magad gyereknek mellette, akkor még akár életre szóló kapcsolat is lehet belőle.

A párom és köztem 20 év van és nincs gond :)

2014. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köztem és a srác között 10 év van, én is annyi idős vagyok mint te. A környezet természetesen ellenzi, mert számok alapján rávágni könnyű, hogy sok. A lényeg az, hogy ha köztetek minden rendben van, tényleg egymásra találtok, akkor nem kell foglalkozni másokkal, ugyanis közhely, de egyszer élsz, mások véleménye meg nem szabhat meg semmit, ők nem döntenek csak véleményeznek. :)
2014. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár az érdekelne, hogy a Te szüleid mit szóltak hozzá.
2014. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!