Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vagy egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vagy egyáltalán szakítsak?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt,nagyon szeret elvileg ő is engem,de én ezt már csak feltételezem.

Nyár elején itt hagyott 1 hétre,szórakozni búcsú nélkül már az is nagyon fájt és rettenetes volt,de amint hazajött elgyengültem és megbocsátottam neki,de azt mondtam neki,hogy keressen olyan lányt,aki tolerálni tudja efféle hóbortjait,mert én sajnos nem,akkor megnyugtatott és hatott rám azzal,hogy szeret,de sajnos konkrétan nem ígérte meg,hogy többé nem hagy itt idővel rá kellett jönnöm,hogy ez csak időhúzás.A kapcsolatunk egyébként teljesen jól működhetne,ha nem lennének ilyen idióta hobbijai,gondoltam vagyok neki annyira fontos,hogy ezt megértse és elfogadja.

Azt hittem ez az 1 alkalom elég lesz neki és nem kell a balhé,de bejelentette,hogy újra ezt tervezi a jövő héttől,tehát semmibe lettem véve,ismét és maradt nekem az,hogy vagy elfogadom vagy így jártam.Odáig fajult a dolog,hogy én már a szakításon gondolkodom,amiből ő mit sem sejt.Miközben próbáljuk megbeszéli a dolgokat,olyan érzésem van,mint ha a falhoz beszélnék...

ti mit tennétek a helyemben?(már nagyon ki vagyok,a gondolattól is,hogy megint itt hagy egyedül úgy,hogy tudja ez nekem mennyire fáj...)

köszönöm 19/L


2014. aug. 1. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*nagyon szeretem elvileg ő is engem,így helyes
2014. aug. 1. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Most az a bajod, hogy egy hétre elment búcsú nélkül, vagy az, hogy egy hétre elment szórakozni?
2014. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheHologram ***** válasza:
Ezek szerint így mégsem helyes. Ne az győzzön meg,hogy azt mondja,hogy szeret, ezt neked kell érezned olyankor,amikor pl. vele beszélsz, vagy,hogy esetleg lemondana egy két dologról ami neked nem nagyon tetszik. Nem mindenről,de egy kapcsolatban fontos,hogy ne csak kapjon az ember,hanem adjon is és néha ez lemondással jár.
2014. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztosan szeret csak ez elbizonytalanít,mert ha szeretne nem csinálná ezt ?!

Mindkettő bajom :)

2014. aug. 1. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Meglátod idővel mi lesz. Egyenlőre szerintem figyeld meg, mennyire mutatja jelét annak. Ha nem tudtok dűlőre jutni akkor feleslegesen stresszeled magad :)
2014. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát rendben csak az a fura,ha én mennék valahová azt nem nézi jó szemmel...
2014. aug. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!