Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem a párom semmibe vesz, nem szeret. Próbáljam megbeszélni vele hogy igy érzem vagy szakitsak?

Figyelt kérdés
Többek között azért mert nem mutat vagy alig hajlandóságot arra hogy bármiben is komprumisszumot kössünk,olyan könnyen mondja hogy ha nem akarok vele lenni,vagy valami annyira zavar a kapcsolatunkban akkor ne menjek többet hozzá,hogy úgy érzem neki nem jelentek semmit,nem szeret,és igy is érzem hogy jó neki hogy vele vagyok,de ha nem,az sem érdekli.

2014. júl. 24. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy még mindig vele?
2014. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, mindenkinek vannak rosszabb időszakai, aztán az alapján hozz döntést.
2014. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

Hát valóban jól érzed, neki tökmindegy mi lesz...abszolút hidegen hagyja.

Hagyd ott, vagy szenvedj.

2014. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted beszélj vele, és ha nem megy akkor még egyszer beszélj vele ha akkor se megy, marad a szakítás.
2014. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem ez elég egyértelmű, hogy ő már nem szeret :(. Megbeszélheted vele, de szerintem attól nem lesz már jobb. Készülj fel rá, és kezd el feldolgozni, hogy ennek már vége :(

S szerintem te szakíts, a következő ilyenre, hogy "ha ez neked nem tetszik, ne találkozzunk többet", csak mond azt, hogy "ok". És ne keresd többet :). Ha ilyeneket mond, s te meg futsz utána, azzal szerintem magadat járatod le...

N

2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy csak nem mutatja az èrzèseit ès igy ink csak azt mondja h nem èrdekli.... tesom ugyan ezt csinalja a csajávaal...de szereti öt... sztem ha ennyire azt mondja h maradsz maradsz ha nem nem akkor már szakitott volna veled
2014. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hú,eléggé megoszlanak a vélemények.

Első:Mert szeretem,és mert reméltem eddig hogy hátha mégis változnak a dolgok.

Akkor talán megpróbálok még egyetlen egyszer beszélni vele,és ha nem ér semmit akkor szakitok.

2014. júl. 24. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha az én pasimról írtál volna. Pont ezeket szokta mondani. Aztán fogtam magam, és azt mondtam: mindennél jobban szeretlek, de neked mindegy, úgyhogy vége.


eltelt pár nap, és leszállt a magaslóról egy nap erejéig. Azt mondta, h neki nem könnyű kimutatni, meg kimondani amit érez. És nem akart megbántani, csak ő ilyen.


Akkor leesett, h mennyire nehéz volt feladnia a büszkeségét, és nem csak azt kell szó szerint vennem amit mond, hanem mögé kell látnom. Na mindegy mi most boldogok vagyunk, csak mind a kettőnknek meg kellett érezni, h milyen, ha nincs a másik. (mondjuk azóta egyszer sem szólt be.)


Azt semmi képpen se hagyd, h az önbizalmadat leépítse, vagy h szomorú legyél miatta.

Ha még folytatni akarod, vagy nem vagy biztos a szakításban, mond meg neki, h szereted, és ne keresd. hagyd h ő keressen, majd csak elgondolkozik.... és ha fontos vagy keres.

2014. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!