Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel együtt voltunk 2 hónapot, és 2013.06.06.-an szakítottunk, de a mai napig beszélünk, ő azt mondta, hogy már nem szeret, de mikor 2 hét után rá írtam azt írta, hogy hiányoztam neki:) Meg nagyon aranyos volt, érdeklődött irántam. Igaz, hogy mindig én írok rá, de vissza ír, és elbeszélgettünk! Szerintetek? De az a durva hogy mai napig beszelunk:(
2014. aug. 1. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2010.06.06.-án jöttem össze az első barátnőmmel :p

Szerintem próbáld elfelejteni...

2014. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a "hiányoztál" és a "szeretlek" között elég nagy a különbség, nem gondolod?


Persze hogy hiányoztál neki, hiszen 2 hónapig volt csaja, most meg nincs és nyilván kicsit vissza kell rázódnia szingli életbe, de ez nem jelenti azt hogy szeret is még és vissza akar fogadni.


Szerintem is lépj tovább, úgy lesz a legjobb, attól barátok maradhattok a sráccal ha úgy érzed menni fog.. :)

2014. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!