Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret? .

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy csak nekem nagyok az elvárásaim, vagy valami tényleg nincs rendben a kapcsolatommal: időnként úgy érzem egy-egy megnyilvánulásából, hogy a párom meglepően közömbös irántam. Alig bókol, ha én bókolok neki arra nem is reagál, ha ugratom arra sem mindig... Ugyanakkor megtesz értem dolgokat, ha programot tervezek, egyből átszervezi miattam a naptárát, ha kérek tőle valamit, megteszi. Viszont nekem hiányzik az, hogy romantikus gesztusokat tegyen, érzékeltesse, hogy szeret. Nem tudom, hogy ezek hiú lányábrándok-e, és csak én problémázom itt a semmin, vagy tényleg van okom az aggodalomra... Próbáltam vele beszélni erről, azt mondta igyekezni fog, de nem tudom hogy ezt lehet-e erőltetni? Minden segítséget előre is köszönök. 22/L
2014. júl. 29. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Veled van. Néz más lányokat? Nem igen. Átszervezi anprogramokat, hogy lásson? Igen. Erőltetni nem érdemes, adj meki egy kis időt, nyilván ha megígérte, hogy igyekezni fog megpróbál.
2014. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy srác, aki nem szeretett, mégis úgy viselkedett velem, mintha szeretne vagy akarna tőlem valamit (két hetet jártunk, de utána is olyan figyelmes volt, mintha mi se történt volna). Egy másik meg szeretett, de mégsem tett ilyen gesztusokat. Szerintem ez egyénfüggő, kinek milyen a stílusa.
2014. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az osztálytársamnak is hasonló problémái voltak a barátnőjével (barátom mindkettő, és hallottam tőlük)

A csaj szólt a pasinak, mert miért ne, nincs ebben semmi ciki, ha valami nincs rendben tisztázni kell, ennyi az egész..

Onnantól a pasi jobban odafigyelt az ilyen dolgokra, rózsát vitt, bókolgatott stb...

Add te is a tudtára, ha "megtesz érted dolgokat" akkor ez is sima ügy lesz, ha tudja hogy neked ezekből a dolgokból többre lenne szükséged.

2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok pasi képtelen arra hogy kifejezze az érzéseit. Nekem is ilyen volt az exem. És végülis ő szakított velem mert látta hogy csak szenvedek mellette.
2014. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem azért szakításra nem kerül sor, mert én nagyon szeretem, és inkább igyekeznék megoldani a problémát... Csak reménykedni tudok abban, hogy ő is így van ezzel.
2014. júl. 30. 00:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret, csak nem tudja így kimutatni. Nem kell nagyon erőltetni, úgyis egy kis idő elteltével látni fogod, hogy képes-e változni, és ha igen, akkor mennyire. De azért attól függetlenül, hogy nem rágod mindig emiatt a fülét, azért időnként beszélgess vele őszintén ezekről a dolgokról, akár 1-1 film, vagy az ismerősök kapcsán. Így közelebb kerülhetsz hozzá, hogy ő mégis hogyan vélekedik az ilyen dolgokról. Mindemellett pedig nyugodtan mondd el neki, mire vágysz, mit hiányolsz, ha pedig időnként próbál a kedvedre tenni, ne hagyd szó nélkül, éreztesd vele, hogy mennyire értékeled.
2014. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!