Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek fiúktól amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek fiúktól amik azt mutatják h nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, simán nem ad jelet. De ha rádmosolygunk, vagy szemezünk veled, keressük a tekinteted, netán próbálunk a közeledben lenni, és egy esetleges beszélgetést kezdeményezni, akkor tetszel egy fiúnak :) De ha nagyon nyuszi(mint én), akkor menj oda hozzá :)


16/F

2010. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt nehéz megválaszolni,nem néz rád vagy mérgesen néz,nem tudom,ha nekem nem tetszik egy lány,nem is nézem,nem is jelzek neki.
2010. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk pár perc után ráun a társaságodra,ritkán köszön,de akkor is az orr alatt motyogva,kerüli Veled a szemkontaktust,a társaságodat,nem kíváncsi semmire,ami Veled kapcsolatos,bunkó és mogorva,vagy csak közömbös hangon szól hozzád,ha egyáltalán hozzád szól.Ilyesmikre gondolok.
2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nyelvét nyújtogatja, nyalást imitálva, akkor biztos. részeg, hajléktalan egyedek szokták ezt csinálni.
2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
bár van aki így fejezi ki hogy tetszik neked mint az előző hozzászóló mondta
2010. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:D

köszi mindenkinek!

akkor tetszem neki mert ha rám néz akk mindig mosolyog és állandóan hozzámér:)

2010. jan. 11. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor így van légy bátor,sok sikert.
2010. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak nem értem h mért nem lép:s én is adok neki jeleket
2010. jan. 11. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Beszari állat.
2010. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne szidd, én is beszari vagyok. de szemezek, meg mosolygok a csajra mint állat :D deh holnap odamegyek hozzá, NINCS MESE XD
2010. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!