Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldön dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldön dolgozik 3 hete. Nagyon jó, kölcsönös bizalmon alapuló, egészsége kapcsolatban voltunk 2 évig. Hogy tudnám ezt visszahozni?

Figyelt kérdés
Most viszont állandóan számon kér, elvárja hogy örökké a gép előtt üljek (chat miatt), Örökké viberen hívogat, ha nem vagyon net közelben +Hol voltam, miért", stb. Teljesen kiborít, pedig én sosem vagyok rossz helyen, csak megy az élet tovább. Vásárolnom kell, vannak barátnőim, akikkel néha megiszom egy kávét. Nem én küldtem ki, ő akart. Mintha elvárná hogy én örökké itthon üljek és egész nap az ő hívásait, üzeneteit várjam. Megértem a honvágyat, a hiányt, de így nem lehet ezt csinálni.Biztos más is volt ilyen helyzetben. Mit csináljak? Mit mondjak, hogy ne bántsam meg?
2014. aug. 2. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést! A betűkre gondolok, telefonon írtam.
2014. aug. 2. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam a párommal egy éven át. Önszántamból mindig Online voltam, ő bezzeg természetesnek vette, de viszonozni nem viszonozta. Egy év alatt tönkrement a kapcsolatunk, mert a végén megtudtam, hogy megcsalt. Most is próbálom magam túltenni rajta.

Szomorú, hogy ez nálatok ilyen hamar romlott meg. De valamit tegyetek ellene, mert a távkapcsolat nagyon nehéz, főleg ha a bizalom nem működik. Akkor Pláne nem lesz jó vége.

2014. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, sőt biztos, hogy nem bizalomról van itt szó, inkább a hiányérzetről. Nekem is hiányzik, de van dolgom, háztartás, gyerekem, stb. És nemsokára dolgozni megyek.
2014. aug. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!