Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet egy olyan tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet egy olyan tini vagy 20as lány aki azt látja, hogy az összes barátnője boldog kapcsolatban él, neki meg nem jön össze semmi, vagy mindenki csak kihasználja?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

jobb ha nem tudod...de hidd el, ha megtudnád lehet nem bírnád ki...


21F

2014. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudod addig jó.
2014. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szr lehet neki sajnálom
2014. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb azt amit én 23/F-ként :S
2014. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, 23 éves nő vagyok. Ez van, majd valamikor csak nekem is összejön valami.
2014. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
wow, nagyon boldog és tartós kapcsolat lehet az a 6 hónap, amég a tinik együtt vannak. very tartós, much kapcsolat, so doge.
2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerős.... De nem adom lejjebb az igényeimet, azért mert legyen caakúgy egy pasim... Én még abban hiszek, hogyha egy fiú szeretne valamit egy lánytól, akkor képes odamenni hozzá, beszélni vele, elhívni kávézni/sütizni/vacsorázni... Lehet, hogy úgy végzem, hogy sose jön el az igazi, akit várok.... de ha szembe mennék az elveimmel, akkor azzal magamat árulnám el... Lehet lepocskondiázni, de nekem fontos a saját véleményem/akaratom. 21L
2014. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm kivételével mindenki boldog kapcsolatban van. Nincs párom, de nem is kell, hogy mindig legyen. Egyedül is kell lenni. Tudni kell kezelni ezt is. Nem egy komoly kapcsolatom volt már, de jelenleg élvezem hogy egyedül vagyok. Kihasználom ezt, hogy nem vagyok lekötve, utazgatok, sok új embert ismerek meg, többet tudok a barátaimmal lenni, és magammal foglalkozni. Nem a rossz oldalát kell nézni a dolognak. 20N
2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi öten vagyunk barátnők. Ketten szinglik 28 évesek, egy jegyben jár 31 éves, egynek van kapcsolata 28 éves, és én vagyok egyedül házas pár éve. 28 vagyok én is.


A szingli barátnők sokat panaszkodnak, hogy magányosak, semmi nem jön nekik össze stb... és érzek bizonyos szinten irigységet, mint velem, mind a kapcsolatban lévő, mind az eljegyzett lánnyal szemben.


Az egyik egyedülálló lánynak van egy legjobb barátnője, aki most ment férjhez. A lány az egyik koszorúslány volt. Én végignéztem a képeket az esküvőről, és ahány nem beállított fotón rajta volt a lány, tehát pont nem tudta, hogy fényképezik, nem mosolygott egyszer sem, pedig a legjobb barátnője boldogságát ünnepelte elvileg a többi vendéggel...elég savanyú képet vágott...


Gondolom azért is, mert esküvőt tervezett azzal akivel majdnem 6 évig együtt volt, de annak a kapcsolatnak 2 éve vége lett, és 1 egy éjszakás kalandon kívül egy nős pasival, nem volt senkije...


Mikor kérdeztem miért egy nős pasi? Azt válaszolta, hogy ha neki szar, másnak is az legyen...


Szóval az irigység jelen esetben egyértelmű. Na meg szomorúság, magány is jellemzi azt a két lányt akik egyedül vannak.

2014. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!