Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell a nyelvemmel csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell a nyelvemmel csinálni csókolózás közben? Lány vagyok és még nem csókolóztam és akitud akkor az küldene videót vagy gifet vagy képet hogy hogyan is kell? és hogy ne vegye észre a fiú hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja észrevenni.

Csináld élvezettel és menni fog.

Sok sikert!

2014. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem észre veszi azt. Egyébként egymás nyelvét kell finoman "masszírozni". Mivel gondolom a nyelves csókra gondolsz.
2014. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mit kell a nyelvemmel csinálni csókolózás közben?" legyet fogni
2014. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről nem lehet képet vagy videót küldeni, max. ami röntgen felvételes. Nem kell tudnod előtte, helyben tudni fogod, mivel ha ő csinálta már, akkor vezetni fog és rögtön ráérzel.
2014. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átdugod a szájába, de nem le a torkán, és összeérintitek a nyelvetek hegyét, majd lassan végighúzod az övén. De első csóknál úgysem arra fogsz gondolni, hogy én mit írtam, hanem majd adja a helyzet magától. Nem kell parázni.
2014. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. aug. 2. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit, ha ez nem jön be, írj rám, és megtanítalak csókolni:D


http://www.youtube.com/watch?v=PxL7tYkD9xM

2014. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öö ki vagy? :D es koszi :)
2014. aug. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!