Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a főzés-dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a főzés-dolog ennyire felfújva?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen lány is kiteszi a saját jellemzőit egy kérdésbe, odaírja hogy nem tud főzni, és akkor írják neki hogy de tanuljon meg, akkor már jó lesz.


Másik kérdésben szintén elő szoktak bukkanni ezek a kőkorszaki emberek akik szerint a nőnek a tűzhely mellett a helye és csak akkor elég jó ha tud kaját kotyvasztani.


Tisztelet a kivételnek, tudom, igen tudom, vannak férfiak akiknél ez nem elvárás, sőt, olyanok is akiknek nem kell pótanyuka, mert köszönik már volt egy igazi, a többi pedig tud főzni és nem nyávog ha valamit meg kell csinálnia.


Félreértések elkerülése végett, jártam már a konyhában, tudok főzni, sütni, és nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha valamit ott meg kell csinálnom, és akkor se rohanok édesanyámhoz ha életemben először kell összedobnom valamit, sőt a férjemet is ki fogom szolgálni, csak rühellem azokat akik képtelenek egy virslit is kifőzni mert jaj ők nem tudják ez a nő dolga... egy nagy frászt!


Kérdésem a következő: A férfiak egy része miért képtelen odamenni a konyhába és megcsinálni a kajáját amire szüksége van és miért hiszik hogy ezt csak a nőknek kell éjjel-nappal???



2014. aug. 2. 23:34
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy itteni rigolya, én se vagyok egy konyhatündér, csoda hogy még nem gyulladt fel a lakás, mégis kellettem valakinek. :)
2014. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
14%
Mert arra kell hazamennie a fáradt férfinek hogy nincs otthon kaja?
2014. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Mr. Truth ***** válasza:
66%
Mert ha egy cslaádnak fözöl kaját akkor az egész felelösség a te válladat nyomja... a pasik meg ilyen mocsok lányek hogy kihuzzák magukat a felelösség alól. :)
2014. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Mert ez már belénk égett. :/
2014. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 Mr. Truth ***** válasza:
88%

ma 23:36

Ez akkor lenne igaz ha a férfi nem várná el hogy a nő is dolgozzon... mert jönnek itt a pofázások hogy " én nem tartok el egy nőt sem menjen dolgozni"

Namármost ha a nő dolgozik akkor visszafelé is érvényes a kérdés: miért arra kell hazamennie egy fáradt nőnek hogy nincs az asztalon a kaja?

2014. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Fáradt férfi... jaj mindjárt megsajnálom hogy még egy virslit is lusták egyesek kifőzni.. mert szerinted a nő nem dolgozik ugyanúgy délutánig?
2014. aug. 2. 23:38
 7/60 anonim ***** válasza:

#5


Néhány dolgot azért sikerült elhagynunk, na. :D

2014. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
60%
Jóhogy nem ütnek le egy serpenyővel lassan, ha nincs kaja mire hazaér.. én kérek elnézést :D Meg ne egyem helyette?
2014. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
58%
Mr Truth az arany ember, úgy van! Egyet értek.
2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
86%
2, mintha a nők nem dolgoznának...
2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!