Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lett valakinek így kapcsolata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett valakinek így kapcsolata?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy nem szabad elkiabálni, ha alakul valami. Volt már olyan ember, aki az első pillanattól fogva mesélte a barátainak, hogy hogy alakul, egészen az első beszélgetéstől mindent, közben a barátai bíztatták, mindenről tudtak, stb. ?


Sajnos én hiszek benne, pedig hívő ember nem babonás, ezért kérdezem, hátha valakinek volt már így is kapcsolata és akkor elfelejthetem. :) Bár eddig egy kapcsolatom volt, amiről direkt nem beszéltem senkinek és össze is jött. :D A többi nem jött össze. :(


18/L



#kapcsolat #babona #elkiabálás
2014. júl. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt persze... 18/F
2014. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem belül van valami problémád, ha ilyenre alapozod a kapcsolatok működését.
2014. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Didiiayer ***** válasza:
Jaj persze, hogy lehet. Nem ezen múlik egy kapcsolat.
2014. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség megosztja a barátaival ha éppen alakuló kapcsolata van, kevesen titkolóznak csak szándékosan... Nem ezen múlik, összejön-e a dolog vagy sem.
2014. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt, még mikor "csak" tetszett, meg mikor még "csak" beszélgettünk, találkozgattunk. Egyébként nem voltunk túl jól meg, túl sokat veszekedtünk, így fél év után szakítottunk, de ez már más tészta...


Szóval igen, én az első pillanattól beszéltem róla a barátnőimnek, és lett belőle kapcsolat.

2014. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem is 1 volt pont így.

Minek mesélgessem addig amíg nem biztos...

2014. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam előre elkiabállni a dolgokat.

Hiába adok mindent bele egy kapcsolatba, ha elmondom a haveroknak akkor a közeljövőben vmi balul sül el.

2014. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!