Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ciki intim kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki intim kérdés, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Amikor gyakran vagytok együtt a pasitokkal(napi rendszerességgel, és mondjuk egy héten keresztül vagy tovább) hogy oldjátok meg úgy a lenti szőrtelenítést, hogy se borostás ne legyen, se sebes, kiütéses?

Nekem ez a legnagyobb problémám volt mindig a kapcsolataimban, hogy másnapra általában olyan lesz, hogy fáj hozzáérni, meg kipattogzik,pedig óvatosan borotválom és előtte sokáig meleg vízben ülök direkt. Mindenhol máshol is borotválkozok de ott nincs ilyen bajom. Mit csináljak hogy ez ne legyen? (gyantáztatni nem szeretnék)


2014. aug. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én epillálom, nekem nem pattogzik ki.
2014. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hmm . Szerintem te valamit nagyon rosszul csinálsz. Legalábbis nekem sohasem volt ilyen gondom. Jó mondjuk én férfi vagyok és csak az arcomat borotválom , meg ha már picit dzsungel van lett. Egyébként egy tanács: Mindig lefelé húzd a borotvát(arra amerre szőr áll)!! Így a kipirosodás és az irritáció kipipálva!
2014. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Nekem ez a legnagyobb problémám volt mindig a kapcsolataimban"


engem veréssel fenyegetett az exem, és felmászott a szobaablakom rácsain, amikor szakítottam vele, mert megcsalt. De örülök, ha neked ez volt a legnagyobb gondod eddig:D


Egyszer nyaraltam a fiúmmal együtt 1 hónapig, minden nap együtt voltunk, volt, hogy többször is. Én hetente szőrtelenítettem, ahogy amúgy is. Borostás voltam, na és?:)


26l

2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gyanta miért nem? nem tudom mitől félsz...

vagy hagyod megnőni, és csak rövidre nyírod. szerintem az is teljesen jó.


21f

2014. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
am borostánál már csak a dzsungel rosszabb... sosem fogom megérteni miért borotvát kell használni oda..
2014. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: mert a többi nagyon fájdalmas :) Már próbáltam, onnan tudom. Persze a pasik általában nem szőrtelenítenek lent, mert ugye minek, az b_zis...de a csaj tépesse ki a szőrét, hogy ne undorodjanak tőle...:) Egyébként meg én is utálom ha borostás, emiatt is tettem fel a kérdést...
2014. aug. 3. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan borotvát próbálj, ami sima, "gagyi"! (1 sor penge van csak) Azzal 2-3 naponta le tudod szedni, minden gond nélkül :)
2014. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pl. Wilkonson-nak van olyan borotvája, én azt használom!
2014. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2014. aug. 19. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
krémet próbálta már vki?
2015. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!