Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jóban maradtatok az exetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jóban maradtatok az exetekkel (exeitekkel)?

Figyelt kérdés
Tartjátok a kapcsolatot, esetleg baráti kapcsolatban maradtatok Vele (Velük)? Esetleg utálkozás lett a szakítás után? Hogyan gondoltok rá: a jó vagy a rossz emlékek az erősebbek?
2014. aug. 3. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem már van több exem is. De a többséggel jóban vagyunk, néhányukkal kifejezetten baráti a viszony. De van aki semleges, nem is találkozunk, nem is beszélünk, már eszembe se jut, meg olyan is,akivel a távolság miatt csak nagyon ritkán találkozunk, de azért évente egyszer-kétszer összehozzuk, és kirándulunk, beszélünk egy jót.

Egy van, akivel hallani se akarunk egymásról, az egy nagyon fájdalmas szakítás volt :( (én nem haragszom, nem azért nem akarok hallani se róla, hanem mert fáj. az ő verzióját nem tudom)

Egyébként az emlékek, az érzések egy idő után általában letisztulnak, a harag és a fájdalom ugyanúgy elmúlik mint a lángoló szerelem. Előbbieket - ha nem voltak túl mélyek- el is felejtjük.

29n

2014. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem tartom. A legutóbbival, akivel 5 évig voltunk együtt. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot (mármint csak beszélgettünk). Aztán összeköltözött az új párjával és azóta egyáltalán nem beszéltünk.
2014. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen jóban vagyok vele! Annyira jóban voltunk egymással, hogy Ő lett a férjem :D
2014. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazából az hogy ki szakított kivel nem minden esetben ugyanaz. Pl.: Te szakítottál vele, de nem azért mert kiszerettél volna belőle hanem mondjuk azért mert megcsalt vagy folyton csak szomorúságot okozott neked ettől függetlenül szeretheti. :P
2014. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Igaz, így van ahogy írod. Ez egy újabb téma, újabb kérdés lehetne. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat.


Azért is érdekel a válaszotok, mert én - sajnos - olyan típusú ember vagyok, hogy nem "szeretem" tartani velük a kapcsolatot, mert általában felkavar a velük való beszélgetés, de akárcsak az e-mailezés is. Tehát végleg le szoktam zárni ezeket a kapcsolatokat, ami persze lehet, hogy éretlen, gyerekes dolog. Nem tudom.

2014. aug. 4. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!