Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is előfordul ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is előfordul ilyen figyelmetlenség távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Normális az hogy távkapcsolatban olyan keveset beszélgetünk, napi egy-egy üzenet csere, néha chatelünk fél órát, de gyakran előfordul hogy kimaradnak napok, vagy egy kérdésemre csak másnap válaszol?

Heti egyszer vagyunk együtt néha egy egész hetet is, ilyenkor viszont minden oké, egész éjszakákat át tudunk beszélni, viccelődni, minden figyelmet megadunk egymásnak.

Fb-n tartjuk a kapcsolatot és most szeretném őt megkérni hogy legalább lefekvés előtt tiszteljük meg a másikat azzal, hogy ha eszébe jutok egyáltalán, akkor hagyjon egy jóéjt-üzit, ez igazán nem sok szerintem... nem tudok másképp nyugodtan aludni. Szerintetek ezzel nem tűnök fel követelőző színben? Meg lehet ezt érteni, elfogadni, túl nagy kérés?

Már azt is elfogadtam hogy sose tudom hol van és mit csinál, kivel van, megbízok benne. Ő koleszos, a kapcsolat 1 éves és 4 hónap múlva költözünk össze. (L vagyok)



2014. aug. 4. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
na ennél szebben meg se tudtad volna fogalmazni bekem is ugyan ez a problémám pontosan ugyan ez beszéljük meg privibe és ott majd kitalálunk valamit
2014. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól bírod, én meghülyülnék távkapcsolattól. Alapból féltékeny típus vagyok, de szerencsére a barátommal sok időt töltünk együtt és nincsenek olyan lány barátai, akik miatt aggódnék.

Szerintem készülj rá, hogy valaki vagy valami más köti le helyetted ... Nekem úgy tűnik, hogy nem érdekled annyira.

2014. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alapból miért is vagy távkapcsolatban?


ja, hogy facebookon ismerkedtetek :)

legalább isemrkedj olyannal, aki közel van.

2014. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tőlem még a barátaim (pár lány barát) is kérnek olyat, hogy írjak nekik lefekvés előtt :) minden reggel írok nekik, meg van, hogy napközben is :) egy kapcsolatban szerintem ez nem követelőzés...


21F

2014. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek, de mi 0-24 beszélgetünk :D Egy férfi a szavakból ért.. Ha nem mondod neki, nem fogja tudni. Gondolom számítógépezik egész nap, dolgozik, otthon segít stb. Kérd meg rá, nem, nem tűnsz majd követelőzőnek, mert ha már távkapcsolat, akkor hozzátok ki belőle a maximumot. Drukkolok ^^

19/F

2014. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!