Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én katolikus vagyok a párom pedig református akkor a gyerekeinknek milyen lesz majd a vallása?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
amiben megegyeztek, olyan lesz
2014. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erkölcsös életre neveljétek, alap morálok legyenek meg, aztán ha mérlegelő képes, ő maga dönt.
2014. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia:) anyám katolikus apám református és én a tesómmal katolikusok lettünk:) de Ti döntitek el h milyen lesz a gyerekeitek vallása:)
2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
a vallás csak hülyíti a népet de a papok azért jó gazdagok....
2014. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszik őt Izraelbe a zsidók:D
2014. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
budddhisttta
2014. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy a vallás örökletes?
2014. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen a katolikus egyház csak akkor engedte reformátussal az esküvőt, ha un. reverzálist írt alá a református fél, amelyben vállalta, hogy a gyermekek katolikus neveltetést kapnak.


Később az a szokás volt, hogy a lányok az anyával egy vallásúak lettek, a fiúk meg az apával.


Ma meg teljesen mindegy, örüljetek, ha egyáltalán kaptok helyet valamelyik egyházi óvodában.

2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nektek kéne eldönteni, milyen vallású legyen a gyerek. Neveljétek legjobb tudásotok szerint, aztán ha elég idős és érett, majd ő eldönti, egyáltalán szeretne-e gyakorolni bármilyen vallást.
2014. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!