Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de ő bizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de ő bizonytalan és nem tudja magát adni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval szeretek 1 lányt akivel nyáron jöttünk össze 1ütt voltunk2 hónapig minden szép és jó volt!Elkerült suliba 100kmre és nem erősödött meg a kapcsolatunk'Most itthon van 1 darbig és megpróbáltuk újra!Csak van 1 kis bibi!Volt 1 nagy szerelme másfél éve szakitottak,és nem tudja vagy nagyon nehezen felejti el főleg úgy ,hogy még ráirkál a srác!A lények,h most újjrakezdtük,de sokat beszél még az exéről meg nem is olyan mint az elején!Megkavarta most megint az exe de ő csak jáccik vele!De az exéé a szive!Szeret velem lenni kedvel,de nem szerelmes álitólag nagyon nehezen lesz szerelmes!Legyek vele türelmes amig elfelejti a volt pasiát,vagy elengedjem?Mit tegyek szeretem nagyon!!!???DE Ő BIZONYTALAN ÉS ATTÓL FEL,HOGY MÁST NEM TUD ANNYIRA SZERETNI MINT AZ EXÉT!Türelem,vagy lapára vele?Én szeretném,h megváltozna és belém szeretne ez idővel változhat,ha türelmes leszek?Segitség mit tegyek?
2010. jan. 12. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az exel foglalkozik, hanyagold a csajt, kicsit idegenülj el, hagy menjen ő utánad, ha akar vmit.
2010. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az exe számít neki, írassad be rendszergazdaira.
2010. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na de várj... A srác, mikor először együtt voltatok, akkor nem volt a képben? Vagy mesélj már az exről egy keveset.
2010. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem mondd, hogy soha. Ami fizikailag elképzelhető, az megtörtéhet: 50-50. Nem beszélve arról, ami nem...De erre gondolom, magadtól is rájöhettél. Lehet, hogy egy olyan szereplő fog belépni, akire eddig senki sem gondolt volna. Na, ennyi! Bonyolult dolgok ezek, túlságosan is.
2010. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy biztos amig ott van 1 harmadik addig ne varj csodát.Lehet most gonoszat irok de ilyen esetbe mást nem tehetsz,mert ha vársz attol nem változik semmi föleg ahogy irtad irkalnak is 1masnak,adj ultimatumot ha velem vagy akkor foglalkozz velem ne a múlton lovagolj én se a voltal foglalkozom tessék itt vagyok neked szeretlek ha meg nem akkor ad ki az utját talán majd ugy rá döbben ha mindig fenn fog akadni hogy mi volt régen ugyse fog elörébb jutni,te meg akkor kezhetsz 1ujat mással és élheted az életed ugy hogy találsz 1oan lányt aki téged szeret nem mást.
2010. jan. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűha, milyen kis informatikus csaj, szereti az exét.
2010. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elején is igy szenvedtem csak akkor megváltozott és el kezdett szeretni nagyon!De akkor az exe becsajozott és mióta nincs az exének senkije bizonytalankodik és nem akarja felfogni,h az exének nem kell!!!Azt érzem,h még mindig az exére vár nem tudom miért iolyen nehéz neki túllépnie ha még tönkre is tette!Tudom,h az első szerelemet nagyon nehéz elfeljteni,de óriásit csalódott benne!És sztem mig magába nem zárja le addig nem tud vagy nem is mer szerelmes lenni!Vélemény?
2010. jan. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!