Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megjegyezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megjegyezte, hogy álmomban szoktam szellenteni. De nem nevetett közben, olyan furcsán mondta. Lehet, hogy emiatt kicsit kiábrándult belőlem? 24N

Figyelt kérdés
Rosszul érzem most magam emiatt, ezt sajnos nem tudom befolyásolni. :(
2014. aug. 4. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szarj arra, amit mondott! :)
2014. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha emiatt kiábrándulna belőled akkor egy álszent köcsög... Vagy csak okot keres rá hogy ki is ábránduljon.
2014. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:

közöld,hogy ő is sőt még beszél is

csak te voltál annyira kedves és jól nevelt ,hogy ezt nem hoztad szóba tudva ,hogy ez neki kellemetlen

2014. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
És akkor mi van? Természetes dolog! Vagy jobb lenne neki ha felfúvodnál aztán mehetnétek a dokihoz?
2014. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

lehet hogy most sokan csalódni fognak bennem, de be kell vallanom valamit:

én is szoktam fingani alvás közben

de van egy rossz hírem is számotokra: mindenki szokott fingani

2014. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a felfúvódós dolog mindig, hogy ezzel indokolják a fingást? Én világéletemben vissza tudtam tartani társaságban (vagyis ha minimum már ketten voltunk), és még semmi bajom nem lett tőle. :D
2014. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Maradj fent, biztos ő is szokott...


Ez van... Persze, h kínos, mert meg is jegyezte. de ettől ne legyen kisebbségi érzésed, ha ezen fennakad, akkor nem is szeret igazán


A pasim szokta mondani amikor elszellenti magát, h azt engedi be az életébe igazán aki előtt már mert f*gani.

2014. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Döbbenet, mik vannak..
2014. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Pukizni ér, de nem mindegy milyen aromájú. Ha az a nagyon büdös borz szagú (mint az állatkertben), na az kiábrándító!
2014. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan rettentően büdös lenne, nem szokott az lenni. De még ha az is lenne, nem direkt csinálom, ébren meg előtte soha. Ő meg elég gyakran megteszi úgy is...
2014. aug. 4. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!